עונת 2019/20 בכדורגל האירופי הסתיימה בחלק מהליגות, חלק נמצאות על קו הסיום ו-2020/21 כבר ממש מעבר לפינה. ברחבי היבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

# על פי דיווחים באיטליה, יובנטוס תנהל משא ומתן עם סמי חדירה בנוגע להתרת חוזהו במועדון. הקשר הגרמני עתיד לסיים את חוזהו בעוד שנה, יוני 2021, אך הביאנקונרי ינסו להגיע עמו לסיכום על עזיבה.

סמי חדירה בפעולה (רויטרס)סמי חדירה בפעולה (רויטרס)

# אינטר נחושה להשאיר בשורותיה את אלכסיס סאנצ’ס, שמשחק מינואר כמושאל בקבוצה ממנצ’סטר יונייטד ונראה מצוין לאחרונה מאז החזרה מפגרת הקורונה. ע”פ הדיווחים האחרונים באיטליה, הנראזורי עשויים להשתמש באיבן פרישיץ’, שבילה את העונה האחרונה כמושאל בבאיירן מינכן שלא מעוניינת לממש עליו את אופציית הרכישה על מנת שיעשה את הדרך לאולד טראפורד בעוד שהצ’יליאני יעשה את הדרך ההפוכה ויירכש ע”י המועדון.  

איבן פרישיץ'. יעשה את הדרך לאנגליה? (רויטרס)איבן פרישיץ'. יעשה את הדרך לאנגליה? (רויטרס)

# סרגיי מילינקוביץ’ סאביץ’ הוא אחד המלפפונים הכי חמים של חלון ההעברות הנוכחי, אלא שכפי שמתסמן, הוא ולאציו לא הולכים להיפרד כ”כ מהר. באיטליה מדווחים כי הקשר הסרבי הגיע לסיכום עם המועדון לפיו יקבל שחרור רק לקבוצה שתשלם עבורו 80 מיליון אירו, סכום מפלצתי כשלעצמו ועל אחת כמה וכמה בתקופת הקורונה. 

מילינקוביץ' סאביץ'. תג מחיר מפלצתי (רויטרס)מילינקוביץ' סאביץ'. תג מחיר מפלצתי (רויטרס)

# על פי ה’סאנדיי טיימס’, בדורטמונד מבינים שאין אפשרות למנוע את עזיבתו של ג’יידון סאנצ’ו בקיץ הקרוב והמועמד המוביל להחליפו הוא ג'ונתן איקונה, קשרה בן ה-22 של ליל, שעשוי לעלות לגרמנים כ-41 מיליון פאונד. 

# על פי ה’דיילי מייל’, פרנק למפארד משוכנע שצ’לסי תשלים את הרכישה של קאי האברץ, גם אם הקבוצה תיכשל ולא תעלה לליגת האלופות, בעסקה שצפויה לעלות לבלוז כ-90 מיליון פאונד. 

קאי האברץ (רויטרס)קאי האברץ (רויטרס)

# עדיין בצ’לסי. על פי ה’אס’, הלונדונים מעוניינים במארק קוקורייה, המגן השמאלי הספרדי של חטאפה וכבר הגישה הצעה של 30 מיליון אירו לקבוצתו.

# ג’יימס מדיסון, שהיה אחד מתכניות הרכש של מנצ’סטר יונייטד לקיץ הקרוב, צפוי לחתום על חוזה חדש בלסטר עם משכורת של 95,000 פאונד בשבוע.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל