אינטר נתנה ויכול מאוד להיות שעוד תמשיך לתת העונה פייט ליובנטוס ולאציו על תואר האליפות, אבל נראה שבנראזורי כבר חושבים על חיזוק הסגל בעונה הבאה והגדלת האפשרות לזכות בסקודטו פעם נוספת. בקבוצה רוצים להאריך חוזים לשניים מהשחקנים המובילים ביותר של אנטוניו קונטה – סטפן דה פריי ומילאן שקריניאר, וכן לנסות ולהנחית בסן סירו את סנדרו טונאלי, הכוכב הצעיר של ברשה עליו מדברים בכל אירופה.

בארץ המגף מדווחים שאחד משחקני ההגנה של הקבוצה ממילאנו, שקריניאר, כבר חתם על הסכם חדש בקבוצה עד 2023 ושכעת יש מו”מ גם עם דה פריי שהגיע בחינם אחרי שעזב את לאציו בקיץ 2018. האחרון מרוויח 50 אחוז פחות מבלמים שמשחקים בקבוצות כמו יובנטוס, ברצלונה וריאל מדריד, והנראזורי רוצים למנוע את החיזורים שיש אחרי הצמד מקבוצות באנגליה.   

מצעד הבעיטות החופשיות בספרד בעשור האחרון

בתוך כך, אינטר גם חושבת קדימה ומנסה לשים את ידה על אחד מהכישרונות העולים של איטליה, סנדרו טונאלי מברשה, עליו דווח שתמיע 40 מיליון אירו כדי לעלות על מה שהציעו יובנטוס וליברפול שרוצות אותו אף הן. השחקן שיהיה בן 20 בחודש הבא כבר רשם שלוש הופעות בנבחרת הבוגרת של איטליה ונראה מצוין בעונתו הראשונה בסרייה א’.

זה לא סוד שאחת מהמטרות הגדולות ביותר של הקבוצה של קונטה בשנה האחרונה הוא ארתורו וידאל מברצלונה. כעת, דווח בספרד שמי שהצטרפו לחיזורים אחרי הצ’יליאני הוותיק הן ניוקאסל ומנצ’סטר יונייטד, והקשר בהחלט שוקל מעבר לפרמייר ליג. וידאל מעוניין להגיע לשדים האדומים, אבל אם מסימיליאנו אלגרי יצטרף לניוקאסל זה עשוי לטרוף את הקלפים. אינטר וקונטה מצידם ינסו למנוע את המעבר של מי שמתקרב לגיל 33 ומחזיק בחוזה עד 2021 באלופת ספרד.   

ארתורו וידאל (La Liga)ארתורו וידאל (La Liga)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל