שלושה שערים, מהפך עם שער ניצחון דרמטי בדקה ה-97, כרטיס אדום ששינה את המשחק ועימות בין שני הכוכבים הגדולים, זלאטן איברהימוביץ’ ורומלו לוקאקו. הדרבי המילאנזי הבטיח וגם קיים כאשר אינטר גברה 1:2 על יריבתה העירונית מילאן ועלתה לחצי גמר הגביע האיטלקי.

ניקולו בארלה, שסחט את הפנדל אותו ניצל רומלו לוקאקו על מנת להשוות בדקה ה-71 ל-1:1, התייחס בסיום לניצחון ואמר: “מילאן קבוצה חזקה, אבל הוכחנו שאנחנו ברמה שלהם. למעשה, הוכחנו שאנחנו חזקים וטובים מהם ואנחנו מקווים להמשיך כך. המירוץ לאליפות? הכל פתוח. הם חזקים, אבל אנחנו רוצים לנצח את כולם”.

תחושת פספוס: 0:0 לאינטר מול אודינזה

העימות בין חברו לקבוצה, רומלו לוקאקו וכוכבה הוותיק של מילאן, זלאטן איברהימוביץ’, שכלל גם קללות לא פשוטות וכמעט וגלש גם לפרקים לאלימות פיזית: “הדברים האלה קורים על כר הדשא, אבל הכל משתנה ברגע שמגיעים לחדרי ההלבשה”

זלאטן איברהימוביץ' ורומלו לוקאקו בעימות (רויטרס)זלאטן איברהימוביץ' ורומלו לוקאקו בעימות (רויטרס)

מאמן הנראזורי, אנטוניו קונטה, התייחס בסיום למעמדו של כובש שער הניצחון, כריסטיאן אריקסן, שלאחרונה היה נראה בדרך הבטוחה החוצה מאינטר וחוזר על ידי לסטר וכמו כן, גם על ידי האקסית מטוטנהאם: “כריסטיאן אריקסן יישאר כאן באינטר, הוא לא עוזב כי אנחנו לא מחתימים שחקן אחר אז לא ניתן לו לעזוב את המועדון. אני שמח על השער שלו”.

כריסטיאן אריקסן חוגג עם שחקני אינטר (רויטרס)כריסטיאן אריקסן חוגג עם שחקני אינטר (רויטרס)

מאמן מילאן, סטפנו פיולי, התייחס להפסד ואמר: “זה מאכזב שהודחנו כי הגביע היה חשוב לנו. ההופעה הזאת מראה שאנחנו קבוצה חזקה שיכולה לשלוט ולהיראות טוב, אבל ברגע שזלאטן איברהימוביץ’ הורחק הכל הפך ליותר קשה מבחינתנו. אפשר להגיד שהאדום שינה והרס לנו את המשחק”.

על התקרית בין זלאטן ללוקאקו: “הסיטואציה הזאת השפיעה על המשחק ועל ההרחקה של זלאטן בהמשך, הכרטיס הצהוב הראשון הוביל לשני. שניהם אנשים בוגרים והם אמרו משהו אחד לשני, אני לא יודע מה. זה קורה, אנחנו צריכים להמשיך ולהסתכל קדימה. מה שלא עבד זה ששיחקנו בעשרה שחקנים, זה היה הרבה יותר מסובך אחרי ההרחקה והיינו נאיביים לעשות את העבירה שנתנה להם את הפנדל. עם זאת, אני יוצא מההפסד הזה עם תחשוה הרבה יותר חיובית ועם הרבה יותר ביטחון מאשר אחרי ה-3:0 לאטאלנטה”.

זלאטן איברהימוביץ' מקבל אדום (רויטרס)זלאטן איברהימוביץ' מקבל אדום (רויטרס)

הצורה בה התפתח המשחק: “זה היה משחק מאוזן מאוד, ההבדל היחיד היה ההרחקה. אם היינו נשארים ב-11 מול 11 הכל היה פתוח והובלנו עוד 0:1. האם איברהימוביץ’ פגע במילאן הפעם? הכרטיס הצהוב השני היה מתוך תשוקה. הוא יכל להאט, אבל זה קורה”.

סטפנו פיולי (רויטרס)סטפנו פיולי (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל