אנגליה גברה הערב (שלישי) 0:2 ענק וחשוב מאין כמותו מול אחת היריבות הגדולות ביותר שלה, גרמניה, והעפילה לשלב רבע גמר יורו 2020 כשהיא עדיין לא סופגת שער אחד בטורניר עד כה ונמצאת בעמדה נפלאה כעת לזכייה בטורניר. מי שכבשו עבור אנגליה הם ראחים סטרליג, שכבש את כל שלושת השערים הראשונים של האנגלים בטורניר, והארי קיין עם שער בכורה.

מי שזכה בתואר איש המשחק הוא הארי מגווייר, בלמה של מנצ’סטר יונייטד, שהיה נפלא והוביל את ההגנה האנגלית לעוד משחק ללא ספיגה. הבלם אמר בסיום: "האווירה הייתה יוצאת דופן. יצאנו למגרש, ידענו שזה משחק קשה והיינו צריכים לבצע את העבודה שלנו”. 

הארי מגווייר (רויטרס)הארי מגווייר (רויטרס)

מגווייר המשיך: “עשינו את הדברים החשובים ביותר מההתחלה ועד הסיום, המחצית הראשונה הייתה קשה יותר. אני שמח שהצלחנו לנצח. אני חושב שהיינו אמיצים והצלחנו להפעיל לחץ על הכדור לכל אורך המגרש. היה קשה לתקוף לפעמים והיה משחק מתוח, היינו אגרסיביים וזה השתלם. אנחנו יודעים שהם קבוצה טובה מאוד. הראנו הרבה מאוד אומץ".

השער הנקי הרביעי ברציפות בטורניר: “הכל מתחיל מג’ורדן פיקפורד שמשחק נהדר בכל משחק. הוא שוער מהרמה הגבוהה ומגיע לו הרבה קרדיט על המשחק של היום. יש הרבה לחץ על השוער, במיוחד ברמות האלה וג’ורדן היה יוצא דופן בכל פעם בה עלינו למגרש. הוא שומר על שער נקי, זה מה שאנחנו רוצים לעשות. זאת לא רק ההגנה, אנחנו מגנים כיחידה שלמה. אנחנו רוצים להמשיך לשמור על זה”.

ג'ורדן פיקפורד והארי מגוויר (רויטרס)ג'ורדן פיקפורד והארי מגוויר (רויטרס)

ראחים סטרלינג, שכבש את כל שלושת השערים הראשונים של אנגליה ביורו הודה בסיום: “חגגתי חצי שנייה כי פחדתי שה-VAR יפסול את השער. אני ממש שמח שזה נכנס ואני ממש שמח שעלינו. ידענו את האינטנסיביות שהולכת להיות במשחק ולא כל נבחרת הייתה מצליחה לעמוד בזה. אנחנו לוקחים את זה משחק אחרי משחק, נתאושש ונתכונן למשחק הבא”.

ראחים סטרלינג חוגג (רויטרס)ראחים סטרלינג חוגג (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל