על אף פתיחת יורו די מקרטעת, נראה שאנגליה סוף סוף מתחילה לעמוד בציפיות הגדולות שהיו ממנה לפני תחילת הטורניר. כזכור, נבחרת שלושת האריות ניצחה בצורה משכנעת 0:2 את גרמניה בשלב שמינית הגמר ותגיע ברבע הגמר הערב (שבת) ב-22:00, למפגש נוח על הנייר מול נבחרת אוקראינה המפתיעה של אנדריי שבצ’נקו.

אנגליה: ג’ורדן פיקפורד, קייל ווקר, לוק שו, הארי מגווייר, ג’ון סטונס, דקלן רייס, קלווין פיליפס, מייסון מאונט, ג’יידון סאנצ’ו, ראחים סטרלינג והארי קיין.

מי שעשה את השינוי במשחק נגד הגרמנים והוביל את האנגלים לניצחון היה ג’ק גריליש הנהדר שהיה מעורב עיקרי בשני השערים. נראה ששחקנה של אסטון וילה שקינח את המשחק עם בישול להארי קיין שמתחיל להיכנס לכושר כיבוש, נהנה משיתוף הפעולה עם הקפטן האנגלי: “זה כמובן טוב שהוא כבש את השער הראשון שלו בטורניר, הוא בטח מאושר אבל לאף אחד לא היה בכך ספק. הוא השחקן הטוב ביותר ששיחקתי איתו והוא מקצוען מטורף בתוך ומחוץ למגרש”.

הארין קיין וג'ק גריליש חוגגים (רויטרס)הארין קיין וג'ק גריליש חוגגים (רויטרס)

עוד הוסיף גריליש: “כשרואים אותו משחק אפשר להבין למה הוא הקפטן, הדבר שבולט הוא שהוא לא רק סקורר. יש המון שחקני עבר שכבשו הרבה שערים, לדעתי הוא ישבור את שיא השערים בפרמייר ליג וגם בנבחרת אנגליה, אבל הוא לא רק כובש, הוא לא ייאמן”.

ובעוד קיין מתחיל להיכנס לאיטו לקצב, מי שבינתיים עונה לכל הביקורות עם יכולת אדירה ו-3 שערים ב-4 משחקים הוא ראחים סטרלינג. מאמנו, גארת’ סאותגייט יצא להגנתו: “הוא לוחם, יש לו יכולת התאוששות מדהימה ולאורך השנים האחרונות הוא פיתח רעב אמיתי לכיבוש שערים”. 

ראחים סטרלינג חוגג (רויטרס)ראחים סטרלינג חוגג (רויטרס)
האם נקבל חגיגת שערים גם ברבעי גמר ביורו?

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל