הערב (שלישי) ישוחקו משחקי המחזור האחרון בבית ד' כאשר קרואטיה תפגוש את סקוטלנד בהאמפדן פארק ואנגליה את צ'כיה בוומבלי. שני המשחקים יצאו לדרך בשעה 22:00

במפגש בין קרואטיה לסקוטלנד, מומחי ה’ווינר’ מעריכים כי קרואטיה הממוקמת במקום השלישי בבית היא זו שצפויה לצאת עם שלוש הנקודות מהמפגש וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.85 למול ניצחונה של סקוטלנד שמוערך ביחס של פי 3.1. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.7. 

הארי קיין (רויטרס)הארי קיין (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הקרואטי מובילים אנדריי קראמריץ' ואנטה רביץ' עם יחס של פי 4.5 כל אחד, אחריהם ברונו פטקוביץ' עם יחס של פי 5 ובמקום השלישי איבן פרישיץ' עם יחס של פי 6. בצד השני, מי שמובילים את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד הסקוטי הם צ’ה אדאמס ולינדון דייקס עם יחס של פי 5.5 כל אחד, אחריהם ג’ון מקגין עם יחס של פי 6.5 ובמקום השלישי מקרגור עם יחס של פי 11. 

שחקני קרואטיה חוגגים עם איבן פרישיץ' (רויטרס)שחקני קרואטיה חוגגים עם איבן פרישיץ' (רויטרס)

במפגש השני של הערב בין אנגליה לצ'כיה, מומחי ה’ווינר’ מעריכים כי אנגליה היא זו שצפויה לצאת עם הניצחון מהמפגש כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.5, לעומת יחס של פי 6.4 לניצחונה של צ'כיה. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.2. 

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הצ'כי מוביל פטריק שיק עם יחס של פי 7, אחריו ולדימיר דרידה עם יחס של פי 12 ובמקום השלישי יקוב יאנקטו עם יחס של פי 14. בצד השני, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון הוא הארי קיין עם יחס של פי 3.5, אחריו ראחים סטרלינג ומרקוס רשפורד עם יחס של פי 5.5 כל אחד ובמקום השלישי עם יחס של פי 6 ממוקם פיל פודן. 

קרב הענקים הגדול: רונאלדו נגד בזנמה