כנגד כל הסיכויים וכשהיא עם הגב אל הקיר, מנצ’סטר יונייטד הדהימה הערב (רביעי) את פאריס סן ז’רמן ואת עולם הכדורגל כולו עם 1:3 משוגע בצרפת בדרך לרבע גמר ליגת האלופות ולא מעט תקוות להמשך הדרך תחת אולה גונאר סולשיאר.

סולשיאר המאושר סיפר: “הרגשה מדהימה. האמונה בבחורים הוכיחה את עצמה כנגד כל הסיכויים. ההתחלה הייתה מדהימה, אחר כך מעט נלחצנו. ציפינו לכבוש ראשונים, אך לא חשבנו שזה יקרה כל כך מהר. זה פתח מצוין את המשחק והיה אחד המפתחות שלנו להשלמת הקאמבק הגדול. רשפורד? היה פשוט חסר פחד”.

מרקוס רשפורד שנעץ את השער השלישי אמר: “רק רציתי לשמור על קור רוח בפנדל, ושמח שעמדתי בכך, זה דברים שאתה מנסה לעבוד עליהם ביום יום. השגנו את הגול המיוחל ועמדנו במטרה, ההמתנה עד להחלטה על הפנדל הייתה אחד מהרגעים הקשים שהיו לי, אך בשביל דברים כאלה משחקים כדורגל”.

שחקני יונייטד חוגגים, פ.ס.ז' מאוכזבים (רויטרס)שחקני יונייטד חוגגים, פ.ס.ז' מאוכזבים (רויטרס)

מאידך, הצרפתים התקשו לקבל שוב את האכזבה העצומה, כשטיאגו סילבה סיפר: “אין מילים לתאר את תחושת האכזבה, הדחה מבישה מבחינתנו זה כבר היה בכיס. שם שיחקנו היטב, אך דווקא פה לא עשינו דברים כמו שרצינו וזה מאכזב. היינו בריצה מדהימה, שנגמרה הערב. חבל, אבל זה הכדורגל, נצטרך להרים את הראש ולהמשיך הלאה. מבקש סליחה מהאוהדים”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל