אחרי הניצחון הדרמטי 2:3 על נבחרת בלגיה, נבחרת צרפת תפגוש היום (ראשון, 21:45) את נבחרת ספרד בגמר ליגת האומות. הטריקולור יחסרו את אדריאן ראביו שנמצא חיובי לקורונה רגע לפני המפגש.

מאמן נבחרת צרפת, דידייה דשאן, דיבר לקראת המפגש: “אנחנו לא מגיעים פייבוריטים למפגש. לספרד יש שחקנים צעירים ולנו יש שחקנים מנוסים יותר, אז יש לנו יותר ניסיון אבל אי אפשר להגיד שאנחנו פייבוריטים. קשה מאוד לקחת מספרד את הכדור, אפשר ללחוץ אותם, אבל קשה למנוע מהם לשלוט בכדור. הניצחון נגד בלגיה היה חשוב עבורנו. אנחנו צרפת והאנשים דורשים מאיתנו להראות טוב. הראנו הרבה אופי וזה היה מאוד חשוב עבורנו”.

דשאן התייחס גם למפגש מול אמריק לאפורט, שעבר לייצג את נבחרת ספרד: “לא דיברתי איתו מאז. אני שמח בשבילו על ההחלטה הזו. הוא שחקן חשוב עבור ספרד. אני לא יכול להגיד שום דבר, זו הייתה החלטה שלו ואני מכבד אותה. אני מאחל לו שיצליח”.

אמריק לאפורט במדי נבחרת ספרד (רויטרס)אמריק לאפורט במדי נבחרת ספרד (רויטרס)

קפטן הטריקולור, הוגו לוריס, דיבר גם כן לקראת המשחק: “זה משחק חשוב, אבל זה לא אותן תחושות כמו לשחק בגמר היורו או בגמר מונדיאל. זה תואר ואנחנו רוצים לזכות בו. המשחק נגד בלגיה החזיר לנו את הביטחון, בטח אחרי ההפסד לשווייץ בשמינית גמר היורו. היה לנו יום אחד פחות לנוח, אבל אני מקווה שיהיו לנו אנרגיות גבוהות. איך נחגוג אם נזכה? כל דבר בזמן שלו”.