השאלה מהיכן מגיעים הכישרונות הגדולים ביותר בכדורגל העולמי לנצח תישאר פתוחה וככל הנראה תשתנה מדור לדור. היום (שלישי) אתר הספורט הצרפתי ‘ל’אקיפ’ ערך השוואה מעניינת, כאשר הרכיב הרכב מ-11 הכדורגלנים האירופאים הפעילים הטובים ביותר, אל מול קבוצת הכוכבים שמגיעה משאר העולם. אז מי טובה וכישרונית יותר? אתם תכריעו.

בנבחרת של האירופאים, נבחר לעמוד בשער באופן לא מפתיע יש לומר, מי שנחשב כיום בעיני רבים לשוער הטוב בעולם – יאק אובלק מאתלטיקו מדריד. בחוליית ההגנה ניתן למצוא נוכחות בולטת של שחקני ליברפול, ביניהם כמובן וירג’יל ואן דייק, טרנט אלכסנדר ארנולד ואנדרו רוברטסון.

לכבוד יום הולדתו: המיטב של פברגאס בספרד

מי שמשלים את הקו הרפואי הוא בלם ריאל מדריד ונבחרת צרפת, רפאל וראן. בקישור נמצאים שמות מפחידים לא פחות כמו קווין נגולו קאנטה, מרקו וראטי וקווין דה בראונה. בשלישייה ההתקפית נמצא כמובן כריסטיאנו רונאלדו, לצידם של קיליאן אמבפה וראחים סטרלינג. 

מנגד, בשער של הרכב שאר העולם, שמורכב ברובו כצפוי מברזילאים וארגנטינאים נמצא נציג נוסף מליברפול – אליסון הברזילאי. החלק האחורי מורכב מאשרף חאכימי המרוקאי של דורטמונד, מרקיניוס הברזילאי של פאריס סן ז’רמן, קאלידו קוליבאלי הבלם הסנגלי המבוקש של נאפולי ומרסלו. בקישור ניצבים שני בולדוזרים אמיתיים בדמותם של קשרי ריאל מדריד פדריקו ואלוורדה (אורוגוואי) וקאסמירו (ברזיל) ושימו לב להתקפה המפחידה – פאולו דיבאלה, סרחיו אגוארו, ניימאר וכמובן הגדול מכולם – ליאו מסי. מי שכמובן בלטו בהיעדרם מה-11 של שאר העולם הם שני כוכבי ליברפול – מוחמד סלאח וסאדיו מאנה.

הרכב נבחרת אירופה (צילום מסך)הרכב נבחרת אירופה (צילום מסך)
הרכב שאר העולם (צילום מסך)הרכב שאר העולם (צילום מסך)