חלון ההעברות של חודש ינואר ברחבי אירופה כבר איתנו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

החתמות רשמיות

# וולבס הודיעה רשמית על צירופו של חלוץ ריאל סוסיאדד, וויליאן ז’וזה. הברזילאי עבר בהשאלה לקבוצה מהפרמייר ליג עם אופציית רכישה בגובה 20 מיליון אירו. 

ספקולציות חמות:

# ב”סקיי איטליה” מדווחים כי פאפו גומס שהחליט לעזוב את אטאלנטה אחרי שהסתכסך עם המאמן ז’אן פיירו גאספריני כבר בחר ביעד חדש – סביליה. הקשר כבר סיכם את תנאיו בקבוצה של יולן לופטגי וממתין לאישור האיטלקים על מנת לעבור. האנדלוסים צפויים לשלם 5 עד 6 מיליון ליש”ט על שירותיו. 

פאפו גומס חוגג (רויטרס)פאפו גומס חוגג (רויטרס)

# גם בינואר לא מעט קבוצות נאבקות על כישרונות צעירים והפעם זהו תורו של ההולנדי של באיירן מינכן, ג’ושוקע זירקזי להיות בכותרות. שחקן ההתקפה מעורר עניין בליגה האנגלית והאיטלקית ונראה כי אברטון ופארמה הן המועמדות הרציניות ביותר להחתימו. 

ג'ושוע זירקזי (רויטרס)ג'ושוע זירקזי (רויטרס)

# קאמבק בדרך: אחרי שעזב את איטליה לטובת הליגה הסינית ב-2019, סטפן אל שעראווי בדרך חזרה לרומא וצפוי לחתום במועדון בקרוב. הקבוצה של פאולו פונסקה צפויה להשלים גם את מעברו של בריאן ריינולדס מדאלאס מה-MLS אחרי שהעסקה עם יובנטוס ובנוונטו נפלה.  

סטפן אל שעראווי (רויטרס)סטפן אל שעראווי (רויטרס)

# חושבת על מחליף: בעקבות עזיבתו הרשמית של וויליאן ז’וזה לוולבס בהשאלה, ריאל סוסיאדד תנסה לצרף את קרלוס פרננדס מסביליה כמחליפו. 

קרלוס פרננדס בפעולה (La Liga)קרלוס פרננדס בפעולה (La Liga)

# אחרי שחתם במארסיי, ארקדיוש מיליק נפרד מאוהדי נאפולי: “העיר הזו יש לה השפעה, היא מחבקת אותך ונותנת לך להרגיש שאתה בבית. בכיתי כמה פעמים ב-4 שנים שלי כאן, כאב לי כשנפצעתי וכשהיינו קרובים לסקודטו. גם בתקופות הקשות, דבר אחד היה שם תמיד ואלו האוהדים. מקרוב ומרחוק, תמיד אכבד את הצבעים האלה והעיר הזו, תמיד הייתם שם בשבילי”. 

2:2 מטורף בין ויאדוליד של וייסמן ולבאנטה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל