באופן ישיר ומבלי להסתיר, נסיך ג'והור, אחת מהמדינות הגדולות בפדרציית מלזיה, כבר מדבר באופן גלוי על הגעתו לוולנסיה ועושה רושם שממש בקרוב הוא הולך להיות הבעלים של המועדון. מדובר בטורקו איסמעיל אידריס, הנסיך המכהן והיורש בפועל של סולטאן ג’והור. 

הנסיך הוא חברו הקרוב של פיטר לים, הבעלים הנוכחי של המועדון, שחרר את השמועות אתמול (שני) על ידי שיתוף כמה פוסטים באינסטגרם. אבל הוא הלך אף רחוק יותר, הנסיך כבר מדבר כאילו הוא הבעלים החדש של המועדון. בפוסט אחר באינסטגרם הוא מפרט סדרה של נקודות כדי לפרסם על כך בגלוי. "אני נסיך, לא איש עסקים. כסף לא מניע אותי, תהילה מניעה אותי ואני רוצה לעשות היסטוריה. זה לא סוד שאני אוהב כדורגל, אני נלהב מזה", אמר הנסיך.

"אני לא חדש בכדורגל. הקמתי את קבוצת ג'והור וזכינו ב -16 תארים בשמונה שנים בהיותנו אחת הקבוצות החשובות ביותר בדרום מזרח אסיה. אני רוצה להרחיב את האימפריה שלי, לפרוש כנפיים ולקבל אתגרים חדשים", הוסיף.

לבסוף, הוא דיבר ישירות על הגעתו לוולנסיה: "אחרון חביב, אני לא מישהו שישנה את הלוגו או את המסורת של המועדון, כמו שאמרתי קודם, אני לא איש עסקים, אני כאן כדי להיהנות. מה ולנסיה צריכה? היא צריכה מישהו שיודע כדורגל, רעב להצלחה, נלהב ומבין כמה גדול המועדון הזה. הצעד ראשון שאעשה הוא להביא אנשי כדורגל למועדון”.

נוכל? אלה הסיבות למעצרו של נשיא ברצלונה