סלטה ויגו חווה עונה רעה מאוד מבחינתה כשהיא מסובכת בחלק התחתון של הטבלה, אך היום (ראשון) היא אולי התעוררה בדיוק בזמן – ועשתה זאת בענק אחרי חגיגה ביתית וניצחון 0:6 מוחץ על אלאבס, במה שיכניס לא מעט ביטחון לקבוצה של אוסקר גארסיה, זאת במסגרת המחזור ה-30 של הליגה הספרדית.  המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

הקבוצה אותה מדריך אקס מכבי תל אביב הגיעה להתמודדות כשהיא רק נקודה מעל מיורקה שמתחת לקו האדום ועם 5 ניצחונות בלבד העונה, אולם הפעם סיפקה הצגה חגיגית שהרחיקה אותה עד לכדי 4 נקודות מהמקום המוביל לליגת המשנה. עוד 8 משחקים נותרו לסלטה עד תום העונה, ואם היא תדע למנף את היכולת המופלאה שהציגה הפעם, הרי שהיא יכולה להיות אופטימית לגמרי.

היסטורי: סלטה ויגו עם 6 שערים במשחק ענק

החגיגה של התכולים החלה בדקה ה-14 כשדניס סוארס בישל לג’ייסון מורייו את הראשון, ובחלוף 6 דקות בלבד יאגו אספאס הכפיל את התוצאה מפנדל מדויק. החלומות של אלאבס על חזרה למשחק קיבלו מכה מהדהדת בדקה ה-27, כאשר מרטין אגירגביריה הורחק בכרטיס אדום, הותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים ולמעשה נתן את האות לחגיגה של סלטה שמכאן התפוצצה עד לסיום.

שחקני סלטה ויגו חוגגים עם ג'ייסון מורייו (La Liga)שחקני סלטה ויגו חוגגים עם ג'ייסון מורייו (La Liga)

עוד לפני תום המחצית הראשונה היה זה ראפיניה שכבש צמד בזק (40 ו-41) והוריד את הקבוצות לחדר ההלבשה עם 0:4 מוחץ למקומיים. גם בחצי השני החגיגה נמשכה, שם נוליטו כבש בפנדל (78) ובישל לסנטי מינה (86) את השישי והאחרון במשחק. חגיגה גדולה של הבחורים של אוסקר גארסיה. אגב, שלושה אקסים של ברצלונה, מורייו, ראפיניה ונוליטו, היו אלו שהבריקו לזכות המארחת.

אוסקר גארסיה (La Liga)אוסקר גארסיה (La Liga)