בחלון ההעברות צצים לא מעט דיווחים, וחלקם מפתיעים במיוחד. אחד מהם הגיע הלילה, כאשר בתוכנית Sin Concesiones בספרד טענו שבלמה של ברצלונה, רונאלד אראוחו, נמצא על הכוונת של ריאל מדריד. בהמשך, גם באתרים הבכירים כמו ה’מארקה’, ה’ספורט’ וה’מונדו דפורטיבו’ ציטטו את הפרסום.

לפי התקשורת הספרדית, הבלם האורוגוואי שמסיים חוזה ב-2023 ובינתיים לא האריך אותו נמצא על הכוונת של נשיא הלבנים, פלורנטינו פרס, שמקווה להביאו בחינם. בספרד אף נטען שבעבר, לפני שאראוחו הגיע לברצלונה, ריאל מדריד כבר הגישה לו הצעה. במפגש האחרון נגד הבלאנקוס, השחקן שיחק למרות שעבר בסוף השבוע האחרון ניתוח בידו.

נכון לכרגע, בקטלוניה טוענים שהבלם רחוק מאוד מלרצות לעזוב את ברצלונה, כשמשחק ההקרבה שלו בסופר קאפ הוא ההוכחה לכך. בבארסה כבר מכנים אותו המנהיג של ההגנה למרות גילו הצעיר, ולמרות שעדיין אין התקדמות במשא ומתן, הכול מצביע על כך שבקרוב יקבל חוזה חדש ומשודרג אצל מחזיקת הגביע. 

בנושא אחר, למרות שיש עוד כחודש וחצי, ישנה התרגשות גדולה בספרד לקראת רבע גמר ליגת האלופות בנשים שיפגיש לקלאסיקו את ריאל מדריד מול ברצלונה. מפגש הגומלין, שייערך ב-30 במרץ בקאמפ נואו, מושך צופים רבים. עד כמה? ובכן, למעלה מ-30 אלף כרטיסים כבר נמכרו – במה שיהיה המשחק עם כמות הצופים הגבוהה ביותר בתולדות כדורגל הנשים.

שחקניות קבוצת הנשים של ריאל מדריד (רויטרס)שחקניות קבוצת הנשים של ריאל מדריד (רויטרס)
כישרון מיוחד: בתיקול אחד הפיל שני שחקנים

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל