לפעמים אתה רוצה משהו כל כך ולא מבין עד כמה הוא לא טוב עבורך. אתה מסונוור מהעוצמה ומהחוזק שלו והופך אותו למושלם בעינייך. הדבר שאתה הכי רוצה הוא להיות קרוב אליו ובדרך מאבד את עצמך, וכך אנטואן גריזמן ראה את ליאו מסי, שחקן עם מתת אל ברגליו, וכל מבוקשו של הצרפתי היה להיות קרוב אליו ולזכות לשתף פעולה בברצלונה עם אחד השחקנים הגדולים ביותר שידע הכדורגל. 

בדמיונו הוא כבר ראה איך יחד הם יזכו בתארים, יכבשו את הליגה הספרדית ואת ליגת האלופות, הם יהיו בלתי מנוצחים ביחד, הוא יעבוד למענו ואיתו וינסה ללמוד מעט מהקסם שיש לארגנטינאי על הדשא. בפועל, החלום התנפץ, גריזמן שהיה מלך במדריד, הפך לצל של עצמו בברצלונה ומושא ללעג בפני האוהדים. נדמה שהשאיר את הביטחון בבירת ספרד ושכח לפעמים איך לסיים מול השער. בינתיים, הוא מצא את עצמו צופה מהצד באקסית הופכת לאלופת ספרד עם לא אחר מאשר שותפו הקודם של מסי, לואיס סוארס. 

גריזמן ומסי חוגגים (רויטרס)גריזמן ומסי חוגגים (רויטרס)

גריזמן שחלם ללבוש את מדי בארסה התחיל לנצנץ מחדש במהלך עונתו השנייה אצל הבלאוגרנה. הצרפתי החל לצבור ביטחון ולהזכיר לכולנו כמה השערים שלו יכולים להיות עוצרי נשימה. הוא יצר שיתוף פעולה פורה עם מסי כאשר השניים בישלו זה לזה שערים והובילו את קבוצתם לזכייה בגביע המלך. בישורת האחרונה של עונת 2020/21 הצרפתי קיבל קרדיט מרונאלד קומאן, הרבה לפתוח בהרכב וגם לכבוש. 

למביט מן הצד, נדמה היה שהדברים מתחילים להסתדר עבור גריזמן, אך דווקא מסי, זה שעמו חלם לשתף פעולה, הוא הגורם שעתיד להוציא את החלוץ מברצלונה. המועדון מנסה לגייס כסף על ידי מכירת שחקנים כדי להחתים את הפרעוש על החוזה חדש, ובימים האחרונים עלו דיווחים לפיהם אתלטיקו מדריד, האקסית של גריזמן, מעוניינת ברכישתו. לחזור אל הקולצ׳ונרוס זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לגריזמן בשלב הזה. ומיד יקומו אנשים שיטענו כי מקומו כבר נתפס ע”י סוארס, וכי האלופה המכהנת מסתדרת לא רע בלעדיו. זה נכון, אתלטיקו הסתדרה, הפכה להתקפית יותר ואטרקטיבית מאוד אבל גרזימן יכול רק לשבח אותה. 

אנטואן גריזמן וליאו מסי (La Liga)אנטואן גריזמן וליאו מסי (La Liga)

הצרפתי שעבד שנים תחת סימאונה, מכיר את המועדון ואת המנטליות שלו. יחד עם סוארס ומרקוס יורנטה הוא יכול להוביל את אתלטיקו לזכייה נוספת באליפות ואולי גם יאפשר לקולצ׳ונרוס לקרוא תיגר ולהיאבק על זכייה בליגת האלופות. עם זאת, יש שחקן אחד שלא ישמח מהגעה אפשרית של גריזמן וזהו ז׳ואאו פליקס. הפורטוגלי הצעיר לא מצליח לספק את אנשי המועדון ויקווה לכבוש שערים רבים בעונה הקרובה ולבסס את מעמדו כאחד מהשחקנים הצעירים הטובים בעולם, אחרת יתקשה להמשיך להשתלב.

אתלטיקו מדריד היא אינה היחידה שמתעניינת בחלוץ הצרפתי, גם מנצ׳סטר סיטי מנסה לצרף את גריזמן, אך מדריד היא התחנה הטובה ביותר עבורו ובה יזכה למעטפת הנכונה שתחזיר את הכתר לראשו, וכך הוא יסנוור אחרים כמו פעם.

הכתוב הוא טור דעה

דייגו סימאונה ואנטואן גריזמן (רויטרס)דייגו סימאונה ואנטואן גריזמן (רויטרס)
ג'יימס הארדן מככב בסטורי של עומר אדם
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה