אחרי שתי עונות מעבר מהעידן שאחרי כריסטיאנו רונאלדו לימים אלה בהם הכדורגל נעצר בשל מגפת הקורונה, התכניות של ריאל מדריד מקבלות עיכוב קל. אבל תסמכו על פלורנטינו פרס, נשיא הבלאנקוס הכל יכול, שזוהי רק מהמורה בדרך. לפי “מארקה”, התכנית של הנשיא עבור המועדון הלבן אולי נעצרה אבל לא בוטלה וכעת המטרה היא פרויקט 2022, השנה בה ייצא לדרך הניסיון הנוסף של פרס עם פרויקט גלקטיקוס חדש, כמו זה שליווה את הקבוצה בתחילת המילניום.

במקום להתחיל את הפרויקט הזה אולי כבר הקיץ, כאשר השנה מחייבת וסקסית יותר כמו 2020, פרס ידחה את התכניות שלו והמטרה המרכזית תהיה הצגת סגל עמוס בכוכבים עכשוויים וכישרון עצום שעוד עתיד להתפוצץ. השחקן שאמור להוביל את הפרויקט הזה יהיה לא אחר מקיליאן אמבפה, עליו קראנו לאחרונה לא מעט ידיעות, כולל ציטוטים של סוכנו שטען כי העברתו לסנטיאגו ברנבאו היא עניין של זמן. ובכן, הזמן הוא 2022 ולא בכדי, זו גם השנה בה הסנטיאגו ברנבאו המשופץ אמור להיחנך מחדש כאשר בימים אלה העבודות תופסות תאוצה. 

ריאל מדריד משיקה - הסנטיאגו ברנבאו החדש

“ארלינג הולאנד, הגלטיקו הבא”. כך מתארים בכתבה הנרחבת בספרד את המטרה הבאה, חלוצה הצעיר של בורוסיה דורטמונד שפרץ העונה בסערה אל הכדורגל האירופי והראה שהוא כנראה חלוץ המטרה הגדול ביותר שגדל בשנים האחרונות. התכנית הספורטיבית של פלורנטינו בנויה סביב חוליה התקפית שמורכבת מאמבפה, הולאנד ומאחוריהם לא אחר מאשר מרטין אודגור, שרושם עונת שיא בריאל סוסיאדד ושייך כידוע לבלאנקוס. ייתכן ואודגור יקבל מפרס את האפשרות לצאת לעוד עונת השאלה אחת אצל הבאסקים, כפי שהנורבגי רוצה, לפני שהא יאחד כוחות עם חברו לנבחרת נורבגיה. 

את כל הכוכבים האלה יעבו הכישרונות הברזילאים שפרס כבר החתים ואף משחקים בקבוצה כמו ויניסיוס. פרס מאמין כי הברזילאי הצעיר יצליח בשנתיים הבאות לעצב את אופיו ולהפוך לשחקן יציב יותר. אליו צריך להוסיף את רודריגו ואת רינייר, שני שחקנים שאמורים להיות שחקני הכנף הטובים ביותר בשנים הבאות וללא ספק יוכלו להוות לא רק תחרות לטריו של אמבפה-הולאנד-ויניסיוס, אלא גם להחליפם בעת הצורך. יחד עם יעדים נוספים שפרס מסמן בשוק העברות בגילאים צעירים כמו קמאבינגה של ראן, ועם העובדה שב-2022 פדה ואלוורדה יהיה מנוסה יותר לצד מניה בטוחה כמו קאסמירו במרכז השדה, רפאל וראן, דני קרבחאל ופרלאן מנדי בהגנה, אין ספק שריאל מדריד של 2022, אם אכן תיבנה כפי חזונו של פרס, תהיה הדבר הכי גדול שהיה בכדורגל העולמי מזה שנים רבות.