מכבי תל אביב הגיעה לעונת 2021/22 ביורוליג. הצהובים רשמו הערב (חמישי) את משחקם הטוב ביותר בעונה כשגברו בצרפת 85:93 על וילרבאן החזקה, שהגיעה עם מאזן מושלם להתמודדות. 

יאניס ספרופולוס אמר בסיום: "זה היה ניצחון חשוב עבורנו, רצינו לשחק טוב, להתחיל מחדש, היינו מרוכזים, שלטנו מההתחלה עד הסוף ואני מברך את השחקנים שלי, שהגיע להם הניצחון הזה. שיחקנו טוב, זה היה המשחק הטוב ביותר שלנו, יש הרבה מה לשפר ואני מאמין שבהמשך זה יקרה".

יאניס דיבר גם במסיבת העיתונאים: "אני רוצה לברך את השחקנים שלנו על הניצחון כי היה קשה לנו לשחק נגד קבוצה טובה מאוד עם 3 ניצחונות ואחרי שבאנו מתוצאה רעה מול הכוכב האדום ומחצית ראשונה מול מילאנו. שיחקנו חכם יותר היום ושלטנו במשחק מההתחלה ועד הסוף. הניצחון הגיע לנו כפי שהוא התפתח. אני חושב שאנחנו יכולים בוודאות לשחק טוב יותר ולשפר את המשחק שלנו".

ההשתלבות של מתיאס לסור: "מתיאס עוזר לנו מאוד. לא קל להגיע אחרי שהתחלנו את העונה אבל כמו שראיתם היום ובמשחקים הקודמים הוא הסתגל מהר ואני מרוצה מכך ומאיך שהוא משחק". 

ג'יימס נאנלי, ה-MVP של המשחק, אמר בסיום: "כל משחק הוא חשוב, לא הייתה הכנה לעונה הזו, לא שיחקנו טוב בחצי הראשון נגד מילאנו והשתפרנו בשני. היום עוד יותר השתפרנו, ננסה להתקדם".

סקוטי ווילבקין אמר: "עשינו את השינוי בעזרת ההגנה, היו רגעים שלא היינו כל כך טובים בהתקפה, הפעם ההגנה ניצחה את המשחק עבורנו והצגנו לראשונה העונה משחק שלם. היה משחק חוץ קשה, אנחנו במאזן 2:2 ואני מקווה שבהמשך נשפר את זה".
 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל