הפועל פתח תקווה הודיעה היום (שלישי) כי אליעזר בן אהרון מונה לתפקיד מאמן קבוצת הנוער של המועדון. המאמן בן ה-53 עבד בשנים האחרונות במחלקת הנוער והבוגרים של מכבי תל אביב, במהלכן אימן את קבוצת הנוער, נערים א' ונערים ב' של המועדון, ניהל את בית הספר לכדורגל ואף שימש כעוזר המאמן של פטריק וואן לוון בקבוצת הבוגרים.

את העונה שעברה החל בן אהרון בתפקיד מאמן קבוצת הבוגרים של בית"ר תל אביב/ בת ים. "שמח להצטרף למועדון מפואר כמו הפועל פתח תקווה", אמר בן אהרון לאחר החתימה. "אתרום מהניסיון שלי להתפתחות של המועדון ולפיתוח שחקנים לקבוצה הבוגרת. למדתי את זה מכל השנים במכבי תל אביב ואנסה ליישם את זה גם פה. אני רוצה להודות לגילי לבנדה ולאבי יחיאל על האמון".

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מחלקת הנוער, גילי לבנדה, אמר: "אני שמח שהצלחנו להביא לקבוצת הנוער בפרט ולמחלקת הנוער שלנו בכלל מאמן בסדר הגודל של אליעזר. אני משוכנע כי אליעזר יביא מהידע והניסיון הרב שצבר בקריירה למען קידום קבוצת הנוער ברמה הקבוצתית והאישית. שמנו לעצמנו כמטרה במועדון להציב סטנדרטים אחרים ומתקדמים יותר במחלקת הנוער של הפועל פתח תקווה, וההצטרפות של אליעזר למערכת שלנו, ברמה המקצועית והאישית, היא חלק חשוב מכך".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה