המחזור השביעי של ליגת העל לנוער נפתח היום (רביעי) עם משחק מסקרן במיוחד בו הפועל תל אביב של מיכאל זנדברג גברה 1:2 בחוץ על הפועל רמת וקיבעה את מעמדה בצמרת הטבלה.

במחצית הראשונה שתי הקבוצות מיעטו להגיע למצבים מסוכנים והפועל תל אביב הייתה מעט יותר דומיננטית. בדקה ה-14 ליעד רמות העלה את קבוצתו ליתרון 0:1 שנשמר עד ההפסקה.

בוני גינצבורג משמאל (חגי מיכאלי)בוני גינצבורג משמאל (חגי מיכאלי)

האורדונים פתחו את המחצית השנייה בסערה ובדקה ה-50 קיבלו כדור עונשין מ-11 מטרים אותו ניגש לבעוט עומר אבוהב, שלא התבלבל ושלח את הכדור לרשת. הקבוצה של מיכאל זנדברג לא נלחצה והגיבה בדקה ה-66 כאשר עומר סניור מצא את הרשת וקבע את תוצאת הסיום בהתמודדות. 

התל אביביים רשמו את ניצחונם החמישי העונה ונמצאים בחלק העליון של הטבלה. מנגד, האורדונים קטעו רצף של שלושה משחקים ללא הפסד ונותרו עם 10 נקודות אחרי שבעה משחקי ליגה.

רותם אבוהב (חגי מיכאלי)רותם אבוהב (חגי מיכאלי)

מאמן הפועל רמת גן, דור לוי, אמר לאחר המשחק: ״קצת רגשות מעורבים, היה לנו באמת משחק אולי אחד הטובים שלנו העונה, הגענו לאין ספור מצבים. אני לוקח את הדברים הטובים מהמשחק, נלמד מהטעויות לקראת הפועל באר שבע ביום שבת. גם אם המשחק היה מסתיים בתיקו עדיין הייתי מאוכזב כי אני חושב באמת שכולכם ראיתם שנתנו משחק אדיר, משחק מצוין, הגענו באמת לאין ספור מצבים, נענשנו בשתי עקיצות. נלמד מזה ונרוויח למשחק הבא״.

מאמן הפועל תל אביב, מיכאל זנדברג התייחס לניצחון: ״אני חושב שהמגרש הזה מאוד קשה הקבוצה הזאת מאוד אינטנסיבית ןאגרסיבית, ראינו את זה השבוע שהם עשו תיקו מול מכבי חיפה בחוץ. אני לא חושב שהרבה קבוצות יקחו פה נקודות אני חושבת שזה ניצחון מאוד חשוב בשבילנו להמשך העונה”. 

מיכאל זנדברג (חגי מיכאלי)מיכאל זנדברג (חגי מיכאלי)

זנדברג הוסיף: “אנחנו כבר רואים מגמת שיפור בשניים שלושה משחקים האחרונים ואני חושב שהמשכנו את זה גם היום. לא היה כדורגל גדול אבל היה המון אופי והמון אגרסיביות שזה אולי משהו שקצת היה חסר לנו בתחילת העונה וממשחק למשחק אנחנו נכנסים לקצב הזה ואני בטוח שהנצחון הזה ייתן לנו המון בטחון להמשך”.

מחצית ראשונה

אדם קידן (חגי מיכאלי)אדם קידן (חגי מיכאלי)
שחקני הפועל תל אביב והפועל רמת גן (חגי מיכאלי)שחקני הפועל תל אביב והפועל רמת גן (חגי מיכאלי)

דקה 5: מור סימן טוב בעט לראשונה בהתמודדות לעבר המסגרת, אך נעצר על ידי ליאור גליקליך.

עומר סניור ושלמה בוחניק (חגי מיכאלי)עומר סניור ושלמה בוחניק (חגי מיכאלי)

דקה 14, שער! הפועל ת”א עלתה ל-0:1: התקפה קטלנית של האדומים הסתיימה במסירת עומק לליעד רמות, שלא התבלבל מול השוער וקבע יתרון תל אביבי.

שחקני הפועל תל אביב חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל תל אביב חוגגים (חגי מיכאלי)
ליעד רמות חוגג (חגי מיכאלי)ליעד רמות חוגג (חגי מיכאלי)
שחקני הפועל רמת גן מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל רמת גן מאוכזבים (חגי מיכאלי)

דקה 20: עומר סניור בעט מ-20 מטרים ופספס את המסגרת בסנטימטרים בודדים.

דקה 30: רואי קוממי ניסה לבעוט ממרחק 19 מטרים, אך הכדור פגע בהגנת הפועל תל אביב, ניתז וחלף במקצת מעל משקוף השער ויצא לקרן.

טל ארצ'ל (חגי מיכאלי)טל ארצ'ל (חגי מיכאלי)
אלון ישראלוב (חגי מיכאלי)אלון ישראלוב (חגי מיכאלי)

מחצית שנייה

דקה 50, שער! הפועל רמת גן איזנה ל-1:1: השופט שרק לפנדל לאחר הכשלה בתוך הרחבה, ועומר אבוהב ניגש לנקודה הלבנה, בעט לפינה השמאלית התחתונה ומצא את הרשת.

הפנדל של עומר אבוהב (חגי מיכאלי)הפנדל של עומר אבוהב (חגי מיכאלי)
שחקני הפועל תל אביב מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל תל אביב מאוכזבים (חגי מיכאלי)
שחקני רמת גן חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני רמת גן חוגגים (חגי מיכאלי)

דקה 66, שער! הפועל תל אביב עלתה ל-1:2: עומר סניור השתלט על כדור עומק, פרץ לתוך הרחבה ובעט מזווית קשה כדור אלכסוני ומדויק לפינה הימנית התחתונה של בן גורדין.

שחקני הפועל תל אביב חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל תל אביב חוגגים (חגי מיכאלי)

דקה 86: תמיר עזה קיבל את בכדור לתוך הרחבה וממרחק 14 מטרים סובב לעבר הפינה הימנית, אך פספס במעט את המסגרת.

שגיא גניס (חגי מיכאלי)שגיא גניס (חגי מיכאלי)

דקה 91: רן בנימין בעט בעוצמה ממרחק 16 מטרים, אך שוערה של ר״ג הגיב בצורה טובה והדף לקרן

הרכב הפועל ת”א: ליאור גליקליך, מוחמד בנגורה, טל ארצ’ל (רן בנימין, 85), סבסטיאן איסאיי הרננדס, אלון ישראלוב, אופק לילוס, עומר סניור, יהונתן עופר, אל ים קנצפולוסקי, ליעד רמות (רוני בדלר, 85), אחמד מצרי (שגיא גניס, 21).

הרכב הפועל ר”ג: בן גורדין, עומר אבוהב (איסיאקה טראורה, 77), עבד אל רחמן איברהים, ניל חזקיהו (תמיר עזה, 46), אוסמן טוראי, שלו טרוסט, מור סמן טוב (גיא יצחקי, 46), עמרי שמיר, יהונתן בוחניק, גל בכר (דג’אץ וורקו, 68), רואי קומימי (גל גולדברג, 77).