הליגה הגרמנית המשיכה היום (ראשון) עם משחק מעניין בין הופנהיים ואוניון ברלין בתחילת המחזור השני. המשחק התחיל בקצב גבוה, כמיטב המסורת של הליגה הגרמנית, והקבוצות נפרדו ב-2:2. מונס דאבור הישראלי פתח בהרכב של הופנהיים ושיחק 62 דקות. 

אוניון חגגה ראשונה אחרי שער של ניקו גיבלמן (10) בעקבות טעות קשה בהגנה של הופנהיים, אך מגן הכחולים קווין אקפוגומה השווה עם נגיחה טובה זמן קצר לאחר מכן (14). שתי הקבוצות המשיכו לייצר מצבים לאורך המחצית הראשונה, עד למסירה ענקית של אנדריי קראמריץ’ שחתכה את ההגנה וסידרה עמדה נוחה במיוחד ליאקוב ברון לארסן, שהבקיע מקרוב (30) לברלינאים.

מתפרצת של טאיוו אווניהי הפתיעה את ההגנה של הופנהיים וגם הוא, בדומה לגיבלמן, הבקיע את הריבאונד לרשת של אוליבר באומן (47). שתי הקבוצות המשיכו להגיע למצבים, אבל יכולת טובה של השוערים הובילה לכך שהתוצאה נשמרה עד לסיום. מרווין פריידריך מאוניון הורחק בצהוב שני בדקה האחרונה של המשחק.

דאבור כאמור פתח בהרכב והגיע להזדמנות גדולה אחת בדקה ה-54, אך מלבדה לא הצליח להבקיע או לבשל. הוא היה אחד משני המוחלפים הראשונים של הופנהיים, בדקה ה-62, ויחפש את שער הבכורה שלו העונה באחד המשחקים הבאים. 

הופנהיים, לה יש 4 נקודות משני המשחקים הראשונים של העונה, תפגוש במשחקה הבא את בורוסיה דורטמונד בסיגנל אידונה פארק. אוניון ברלין, לה 2 נקודות משני המשחקים הראשונים, תשחק נגד בורוסיה מנשנגדלבאך בביתה במסגרת המחזור השלישי. 

מחצית ראשונה

דקה 1: השופט סשה סטגמן הוציא את המשחק לדרך.

דקה 10: שער! 0:1 לאוניון ברלין: הרמה טובה של יוליאן רייסון הגיעה לניקו גיבלמן שנגח. אוליבר באומן הדף, אך גיבלמן השתלט על הריבאונד ובעט מקרוב לרשת.

דקה 14: שער! הופנהיים השוותה ל-1:1: אנג’לו סטילר הרים כדור נהדר לקווין אקפוגומה, שהפתיע את ההגנה של הברלינאים והשווה 4 דקות לאחר שקבוצתו ספגה.

דקה 17: משקוף לאוניון ברלין. בעיטה חופשית נהדרת של מקס קרוזה פגעה בקורה העליונה של שער המארחים, מעל אוליבר באומן.

דקה 20: אוניון המשיכה לחפש את השער השני. טאיוו אווניהי הצליח לעקוף את ההגנה ולצאת ל-1 על 1, אוליבר באומן הגיב היטב ומנע שער.

דקה 30: שער! 1:2 להופנהיים: מסירה נהדרת של אנדריי קראמריץ’ הגיעה ליאקוב ברון לארסן, שניצל את ההזדמנות והבקיע.

מחצית שנייה

דקה 47: שער! אוניון חזרה ל-2:2: מתפרצת של טאיוו אווניהי הובילה אותו למצב טוב של באומן שהדף את הבעיטה הראשונה. פעם נוספת ההגנה של הופנהיים לא הצליחה לסגור שחקן ואווניהי היה במקום הנכון בשביל להשוות.

דקה 54: החמצה להופנהיים. קווין אקפוגומה עם מסירה נהדרת למונס דאבור. הישראלי בעט ממרכז הרחבה, הכדור פגע בשחקן אוניון והופנהיים זכתה בקרן.

דקה 62: מונס דאבור ויאקוב ברון לארסן סיימו את תפקידם במשחק לאחר שהוחלפו ע”י ג’ורג’ניו רוטה וסרגיס אדמיאן.

דקה 90+4: מרווין פריידריך קיבל את הכרטיס הצהוב השני שלו בדקה האחרונה של תוספת הזמן והורחק.

הופנהיים: אוליבר באומן, דיוויד ראאום, קווין ווגט, סטפן פוש, קווין אקפוגומה, יאקוב ברון לארסן (סרגיס אדמיאן, 62), אנג’לו סטילר, סבסטיאן רודי (דידי סאומסקו, 79), כריסטוף באומגרטנר (מיאט גמינוביץ’, 79), אנדריי קראמריץ’, מונס דאבור (ג’ורג’ניו רוטה, 62).

אוניון ברלין: אנדראס לות’ה, מרווין פריידריך (הורחק, 90+4), רובין קנוש, פול יקל, ג’וליאן רייסון, גנקי הראגוצ’י (סדריק טוכרט, 88), ראני חדירה, מרקוס אינגברטסן (לבין אוזוטונאלי, 61), ניקו גיבלמן (כריסטופר טרימל, 69), טאיוו אווניהי (אנדראס ווגלסאמר, 69), מקס קרוזה.