נבחרת ישראל ניצחה אמש (שלישי) את מולדובה 1:2 במסגרת מוקדמות מונדיאל 2022 באצטדיון טרנר כאשר את השערים שוב כבשו ערן זהבי ומונס דאבור, ובזמן שאחד מקבל יחס של כוכב הנבחרת, השני שהרשית חמישה שערים בחמשת המשחקים האחרונים, ממשיך לספוג קריאות בוז ושריקות בגנותו, כזכר לאותו פוסט שפרסם ועורר סערה. אחרי האירוע הצורם בסמי עופר מול אוסטריה, זה חזר על עצמם גם באצטדיון בבאר שבע. 

דאבור אמר לסביבתו כי: ״יש גבול עד כמה אפשר להבליג, וזה פשוט עבר את הגבול. שימשיכו לשרוק בוז ואני אמשיך להבקיע״. בנבחרת מאוד מרוצים מהיכולת של החלוץ וחלק מאנשיה מספרים שהוא נמצא בכושר הכי טוב שלו במדים הכחולים-לבנים. יש לציין שבנבחרת קיבלו בהבנה רבה את התנועה של החלוץ אחרי הגול שלו: ״כמה הוא יכול לספוג ולספוג?”, תהו בנבחרת בתסכול.

מונס דאבור שולח מסר לקהל (רדאד ג'בארה)מונס דאבור שולח מסר לקהל (רדאד ג'בארה)
שחקני הנבחרת חוגגים עם מונס דאבור (רדאד ג'בארה)שחקני הנבחרת חוגגים עם מונס דאבור (רדאד ג'בארה)

עוד אמרו בנבחרת כי “לא קל לו עם כל מה שהוא עובר, אבל אנחנו שמחים שלפחות הוא מבקיע שערים וזה לא פוגע ביכולתו”. בנקודה הזו הופנתה ביקורת גם לעבר המאמן וילי רוטנשטיינר והדרך בה הוא מתנהל בזמן המשחקים עם החלוץ: “וילי חייב להיות רגיש יותר למה שקורה עם הבוז ויכול היה לחסוך את הוצאתו של השחקן מהמגרש, במיוחד אחרי שהיה טוב”. לאחר מכן העלה דאבור לרשתות החברתיות את התמונה בה הוא משתיק את אוזניו, והעביר מסר: “התמקדות רק במה שאתה צריך לשמוע”.

ביטון: זהבי הוא תופעת טבע, מודל לחיקוי