מספר שעות לפני משחקו הראשון המיועד של אלי כהן כמאמן הפועל רעננה, מול אחי נצרת בחוץ בסיבוב ז’ בגביע המדינה, מתרחשת דרמה גדולה סביב השאלה האם המאמן בכלל יוכל לעמוד על הקווים. מסתבר כי כהן לא יכול להדריך את הקבוצה במה שאמור להיות משחק הבכורה שלו, בשל העובדה שחסרות לו שעות השתלמות, כפי שמתחייב על פי ארגון המאמנים.

כדי לקבל את רישיון ההדרכה מהארגון, על כל מאמן לבצע כל שלוש שנים השתלמות. כהן טרם השלים את שעות ההשתלמות עליהן התחייב באוגוסט בפני ההתאחדות לכדורגל, במסמך עליו חתם יחד עם הפועל עכו (אותה אימן בזמנו), ולפיו תוך 90 יום מהמועד ישלים את השעות. בפועל, עדיין חסרות למאמן הוותיק 5 שעות כדי לעמוד בקריטריון של ארגון המאמנים.

אלי כהן (איציק בלניצקי)אלי כהן (איציק בלניצקי)

בשעות האחרונות נערכות שיחות בין אנשי התאחדות, בהובלת המנכ”ל, יוסי שרעבי ויועץ המשפטי, אמיר נבון, לבין אנשי רעננה. במועדון מספרים שהארגון עומד על כך שכהן ישלים את השעות ושם העבירו לקבוצה מסר לפיו הם מוכנים שידריך היום את הקבוצה, אם יתחייב להגיע ביום שני להשתלמות שתיערך בשדרות. הבעיה באותה דרישה היא שביום שני הקרוב לרעננה יש משחק ליגה מול בני יהודה, אך את אנשי הארגון זה לא מעניין. אנשי רעננה ניסו להעביר את ההשלמה לתאריך מאוחר יותר בעוד 10 ימים, אך עד כה לא הגיעו להבנות מול הארגון.

בכל מקרה, עלולה להיווצר סיטואציה בה כהן ידריך את הקבוצה הערב, אך בשני יהיה זה עוזרו מוטי קריספיל שייאלץ לעמוד על הקווים. אם רעננה לא תתחייב על השלמת השעות מצד מאמנה, הארגון לא יאפשר לכהן לאמן הערב, מי יודע אולי במקרה שכזה הבעלים אשר אלון ירד לקווים? 

בארגון המאמנים סרבו להגיב לדברים ומסרו בלקוניות: “תפנו להתאחדות לכדורגל”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה