למרות שרשם ניצחון בכורה העונה בליגה הלאומית אמש (רביעי) עם 1:2 על בית”ר ת”א/בת ים, אלירן חודדה סיים את דרכו כמאמן הפועל רעננה בעקבות פתיחת העונה החלשה במסגרתה רשם ניצחון בודד בשבעה מחזורים וכשהקבוצה במקום הלפני אחרון בטבלת ליגת המשנה. 

ברעננה מספרים כי היו הרבה דברים שלא הסתדרו בין הצדדים ונרשמו חילוקי דעות שהובילו גם כן לפרידה. “אלירן מאמן טוב, אבל הקבוצה הזו צריכה אנרגיה ולא הייתה לו אותה”, אמרו בקבוצה. מי ששוחח עם הבעלים אשר אלון על הגעה הוא יובל נעים, אולם הצדדים לא הגיעו להבנות מקצועיות וכספיות ולא על משך החוזה ולכן המאמן ירד מהפרק. רוני אוואט מועמד לתפקיד אצל השרוניים.

רוני אוואט (דן יידוב)רוני אוואט (דן יידוב)

אלירן חודדה סיפר בשיחה ל-ONE: “היו חילוקי דעות מקצועיים ביני לבין ההנהלה לגבי שחקנים מסוימים, החלטנו שזה לא יכול להימשך ככה ונפרדנו. מטבענו, זה ברור שאחרי הניצחון הראשון במחזור האחרון האמנו שנוכל לקחת את הקבוצה לדרך חדשה אבל ההנהלה עשתה את ההחלטה שלה. אני מאוד מכבד את אשר אלון ואת גיל קופר וזה חלק מהכדורגל, צריך לדעת להיפרד וזה בסדר גמור, המועדון הוא שלהם וזאת זכותם”.

הסיכויים של רעננה להשתפר: “אני בוטח בהפועל רעננה, יש שם שחקנים טובים ואני בטוח שהם יישארו בליגה ואפילו יכולה להשיג גם יותר מזה”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל