בתום קרב צמרת סוער במסגרת המחזור ה-27 של הליגה הלאומית, הפועל כפר סבא וסקציה נס ציונה סיימו הערב (שני) ב-1:1 שלא שירת אף אחת מהקבוצות. מי שגנבה את ההצגה היא השופטת, מיתר שמש, שאישרה את השער השני של נס ציונה אותו כבש רוי מליקה, שער שנכבש עם ספק נגיעת יד של השחקן מה שעורר את זעמם של אנשי כפ”ס. 

מאמנה של הפועל כפ”ס, ירון הוכנבוים, זעם על השיפוט בסיום המשחק: “אם היה ספק אז עכשיו נגמר הספק, יש לנו תמונה שרוי מליקה לוקח את הכדור עם היד, גם אפשר לראות בשפת הגוף שלו שהוא מסתכל גם על יד שמאל על הפעולה שהוא עושה, חבל שגם השופטת וגם הקוון לא ראו את זה, זה הכריע את המשחק. אנחנו שיחקנו מצוין, הגענו להמון מצבים, אם היינו מכניסים עוד שער אחד אז היינו מנצחים את המשחק. בסדר, החמצנו, אפשר לנצח 0:1, אם לא מגיע לנס ציונה להבקיע גול, למה צריך לעזור להם?”

הוכנבוים: השופטים הכריעו את המשחק

על המשך העונה של קבוצתו אמר המאמן: “ביום שישי יש קרב קשה מול אום אל פאחם, אנחנו נתכונן למשחק הזה כמו שצריך, נמשיך לשחק את הכדורגל שלנו. אני פה תשעה משחקים, מתוכם בשמונה כבשנו, ברוב המשחקים גם יותר משער אחד. אנחנו מאוד התקפיים, מאוד רוצים, ואנחנו מגיעים להרבה מצבים, לצערי היום החמצנו”.

ירון הוכנבוים (שחר גרוס)ירון הוכנבוים (שחר גרוס)

מאמנה של נס ציונה, ניר ברקוביץ’, סיפר בסיום: “כפר סבא הוציאו פה שוויון, לא אנחנו. היינו הרבה יותר טובים, לחצנו על כל המגרש, הגענו להרבה הזדמנויות, מרוצה מהתיקו הזה. כמובן שאני רוצה כל משחק לנצח, אבל ממשיכים הלאה. גם נקודה בליגה הזאת היא טובה. תמיד אני רוצה לנצח, אבל נקלענו לפיגור, טעות של ההגנה שלי. ידענו לחזור, השחקנים שלי הראו אופי. שוב, גם נקודה זה טוב בליגה הזאת, רוצים להיות בפלייאוף העליון ואחרי זה נראה את המטרות הבאות”.

ניר ברקוביץ' (שחר גרוס)ניר ברקוביץ' (שחר גרוס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה