תשעה ימים בלבד לאחר שהגיע להפועל רעננה מהפועל עפולה, רומן זולו סיים את דרכו בקבוצה לאחר שזו הפסידה פעמיים בשני משחקים מאז שמונה לתפקיד. הסיבה היא שבהנהלת הקבוצה החליטו שהוא לא מספיק מנוסה לבד ורצו את אלי כהן כמנהל מקצועי יחד איתו. בסופו של דבר, כהן מונה למאמן על חשבונו של זולו וכבר בשני יעביר את האימון הראשון לפני משחק הגביע מול מכבי אחי נצרת. המאמן הוותיק אימן בעבר את הקבוצה מהשרון והעלה אותה לראשונה בהיסטוריה לליגת העל. 

עוד לפני מינוי כהן, ברעננה טענו כי לפי החוזה עם זולו, הם יכולים להביא מנהל מקצועי, ובמועדון הודיעו לו שמתכוונים להביא את כהן מעליו: “המצב רגיש, צריכים מישהו עם ניסיון”, אמרו בקבוצה. זולו לא נתן אור ירוק למהלך ותקף: “אמרו לי שסגרו עם אלי כהן ושהוא המנג׳ר, ואם אני רוצה יכול להישאר כמאמן”.

רומן זולו (עמרי שטיין)רומן זולו (עמרי שטיין)

עוד הוסיף זולו, שיקבל פיצוי של חודשיים וחצי: “אמרו לי שהוא ינהל את המשחקים. זה הזוי, כזה דבר לא נתקלתי בליגה ב׳. מפטרים מאמן אחרי תשעה ימים, לא נתקלתי בכזה דבר. אני לא התפטרתי, הם החליטו. אני לא מעכל עוד את ההתנהלות הזו. הם בנו את הקבוצה ואחרי תשעה ימים הם שולחים אותי בלי לתת שום הזדמנות. היה לי ברור שאלי כהן לא יסכים שאני אאמן״.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל