לאחר עונת בכורה שידעה הרבה עליות ומורדות, ערן זהבי פתח הערב (רביעי) את עונתו השנייה במדי פ.ס.וו איינדהובן ברגל ימין. הוא כבש שלושער והוסיף בישול ב-1:5 הענק של קבוצתו מול גלאטסראיי במסגרת המשחק הראשון בסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות.

פנומן: שלושער ובישול מטורף לזהבי מול גלא

פ.ס.וו פתחה את המשחק בסערה, וכבר בדקה ה-2 ערן זהבי כבש את שערו הרשמי הראשון העונה והעלה את קבוצתו ל-0:1. החלוץ הישראלי השלים צמד חלומי בדקה ה-35 לאחר שדחק מקרוב שער נוסף. בניגוד למהלך המשחק, הטורקים הצליחו לצמק בדקה ה-42 ולמרות מחצית מבולבלת ולחוצה הותירה תקווה לקראת המשך המשחק.

החלוץ הישראלי וחבורתו לא נלחצו מהשער המצמק משלהי המחצית הראשונה, ובדקה ה-52 ערן זהבי מצא עם מסירת אומן וירטואוזית את מריו גצה, שכבש את השער השלישי של קבוצתו. התצוגה של ההולנדים נמשכה, וזהבי כבש את השלישי שלו במשחק בדקה ה-84. מריו גצה חתם את תוצאה הסיום הודות לשער עם הכתף.

ההולנדים, ידיעו לגומלין עם יתרון מבטיח במיוחד שאמור להספיק להם על מנת לעבור את המשוכה הטורקית. מנגד, סגנית אלופת טורקיה, המחזיקה בסגל משופע בשחקנים ותיקים כגון: רדאמל פלקאו, ארדה טוראן וראיין באבל, ינסו לעשות את הבלתי יאמן ולהפוך את התוצאה.

מחצית ראשונה:

דקה 2, פ.ס.וו עלתה ל-0:1: ערן זהבי היה זקוק לפחות מ-2 דקות על מנת לכבוש את השער הראשון שלו העונה. שוער גלאטסאריי, פרננדו מוסלרה, ביצע טעות חמורה ונלחץ משחקני ההתקפה של ההולנדים, החלוץ הישראלי ניצל זאת על מנת לגלגל מקרוב.

ערן זהבי חוגג (האתר הרשמי של פ.ס.וו איינדהובן)ערן זהבי חוגג (האתר הרשמי של פ.ס.וו איינדהובן)

דקה 5: הלחץ של פ.ס.וו נמשך ויורבה ורטסן שיגר בעיטה חזקה. הכדור חלף ליד הקורה של מוסלרה.

דקה 24: אנדרה רמאליו ניסה את מזלו עם חצי מספרת, אך נבלם על ידי ההגנה לקרן.

דקה 30: נוני מדואקה הוביל התקפת מעבר, אבל היה אנוכי, לא מסר לשחקני ההתקפה ובחר לבעוט לשער מרחוק. הכדור חלף הרחק מהמסגרת.

דקה 35, פ.ס.וו עלתה ל-0:2: ערן זהבי השלים צמד. נוני מדואקה פרץ מהאגף הימני ומצא את החלוץ הישראלי פנוי לחלוטין מול השער. זהבי לא התבלבל ושלח את הכדור אל הרשת.

ערן זהבי מאושר (האתר הרשמי של פ.ס.וו איינדהובן)ערן זהבי מאושר (האתר הרשמי של פ.ס.וו איינדהובן)

דקה 42, גלאטסראיי צימקה ל-2:1: עומר בייראם הרים כדור מדויק מהאגף השמאלי ומצא את ראשו של אמרה קילינץ’, שנגח לרשת.

מחצית שנייה: 

דקה 52, פ.ס.וו עלתה ל-1:3: החלוץ הישראלי הוסיף בישול לפנתאון. מהלך קבוצתי יפהפה של ההולנדים הוביל לבישול אדיר של זהבי לגצה עם החיצון. הגרמני היה קר רוח מול השער וכבש את השלישי של קבוצתו.

דקה 72: איברהים סנגארה חלף על פני המגן שלו ושלח בעיטה חזקה לפינה הימנית, אך מוסלרה עמד במקום והדף את האיום.

דקה 82: כריסטיאן ליונדאמה התרומם מעל כולם לכדור קרן וכמעט מצא את השער השני של הטורקים. פ.ס.וו מתקשה עם כדורי גובה.

דקה 84, פ.ס.וו עלתה ל-1:4: ערן זהבי השלים שלושער. החלוץ הישראלי התגנב מאחורי ההגנה וחטף בערמומיות מסירה לא טובה בהגנה הטורקית. לאחר החטיפה הוא הניף את רגלו ומצא את הרשת בקלילות.

ערן זהבי חוגג (האתר הרשמי של פ.ס.וו איינדהובן)ערן זהבי חוגג (האתר הרשמי של פ.ס.וו איינדהובן)

דקה 88, פ.ס.וו עלתה ל-1:5: מריו גצה כבש עם הכתף את השני שלו במשחק. מוסלרה המשיך במופע האימים שלו ולא הצליח להדוף כדור פשוט.

הרכב פ.ס.וו איינדהובן: ג’ואל דרומל, פיליפ מווין, אנדרה רמאליו, אוליבייה בוסקאלי, פיליפ מקס, מרקו ואן חינקל (דייבי פרופר, 62), איברהים סנגארה, נוני מדואקה, מריו גצה, יורבה ורטסן (קודי גקפו, 62) וערן זהבי (פאבלו רוסאריו, 90)

הרכב גלאטסראיי: פרננדו מוסלרה, עומר בייראם, מרקאו, כריסטיאן ליונדאמה, אלפסלאן אוסטורק (יונוש אקגון, 61), אמרה קילינץ’ (אמרה טסדמיר, 89), אייטאץ’ קארא, ארדה טוראן (סופיאן פייגולי, 61), קארם אקדורקוגלו (רדאמל פלקאו, 89), ראיין באבל (מוסטאפה, 61) וג’סי סקיקדיקה.