משחקי ליגה א’ צפון שוחקו היום (שישי), ובמוקד בתום משחק עיקש – עירוני טבריה השיגה 3 נקודות נוספות והיא עדיין מושלמת אחרי ניצחון 1:2 על הפועל הרצליה של ארז בנודיס. בפן הפחות נעים, המשחק בין נשר לפרדיס פוצץ אחרי זעם מהספסל בעקבות שריקה לפנדל. וגם: הפועל כאוכב עם הפסד שני רצוף, איכסל מתקשה להתאושש ובעקבות התפרצות קורונה – המשחק בין הפועל באקה אל גרבייה לצעירי כפר כנא הועבר לתאריך אחר.

הפועל הרצליה – עירוני טבריה 2:1

הקבוצה הטובה בליגה א' ממשיכה במסע שלה לעבר הליגה הלאומית. נכון לכרגע, דבר לא עוצר בעדה, גם לא המגרש הביתי של ארז בנודיס, מאמנה של הפועל הרצליה. טבריה עלתה ליתרון מנגיחה של גדי מלסה, אלא שבפתיחת המחצית השנייה נראתה מעט כבויה. יהב בן חמו מיהר להשוות אלא שהמחליף – אליאס זאנה עשה את השינוי הקטן-גדול מבחינת הטבריינים. שאפו ענק לאוהדים שהגיעו עד להרצליה לעודד את קבוצתם.

שחקני טבריה והרצליה לפני המשחק (שחר גרוס)שחקני טבריה והרצליה לפני המשחק (שחר גרוס)
אמיר כהן (שחר גרוס)אמיר כהן (שחר גרוס)
ארז בנודיס (שחר גרוס)ארז בנודיס (שחר גרוס)
ראול גרשומוב (שחר גרוס)ראול גרשומוב (שחר גרוס)
רפאל איבגי (שחר גרוס)רפאל איבגי (שחר גרוס)
רן רול (שחר גרוס)רן רול (שחר גרוס)
רן רול (שחר גרוס)רן רול (שחר גרוס)
שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)שחקני עירוני טבריה חוגגים (שחר גרוס)
ליאור פזטל (שחר גרוס)ליאור פזטל (שחר גרוס)

הפועל כפר כנא – הפועל כאוכב 1:3

מעמדו של עודד קוטר מתערער? למרות שהביאו רכש מצוין, בדמותם של עלי אבו ריא ומוחמד סייד אחמד שהגיעו מבני סכנין, כאוכב רושמת הפסד שני רצוף. כבשו לכפר כנא: עזאת חלאיילה, אדהם שיבלי ומוחמד אבו ראס. צימק לכאוכב: מועאמר קראקרה.

עירוני נשר – הפועל בני פרדיס (פוצץ בדקה ה-85 כשהתוצאה 0:1 לנשר)

בושה שאין כדוגמתה בליגה א' צפון. במשחק בין עירוני נשר להפועל בני פרדיס, העולה החדשה מליגה ב', שחיפשה נקודות ראשונות העונה, מצאה את עצמה עולה ליתרון בדקה ה-35 משער של דניאל איבקווה. בדקה ה-85 למשחק, השופט שרק לבעיטת עונשין מ-11 מטרים לטובת נשר, אלא שבספסל האורחת לא כל כל אהבו זאת וקמו על רגליהם. במועדון לא נרגעו משיפוט רע, לטענתם: "פסלו לנו שער חוקי, השער של נשר בכלל היה אחרי נגיעת יד. מה זה צריך להיות? השופטים באו לפגוע בפרדיס בכוונה תחילה". יש לציין כי היה צילום וידיאו מטעם איגוד השופטים, כך שבית הדין ייתן את החלטתו על המהומה במגרש. אף אחד לא נפגע במהומות, השופט שרק לסיום המשחק והקבוצות ירדו מכר הדשא. ככל הנראה, עירוני נשר תקבל ניצחון טכני על האירועים. פרדיס הייתה צריכה לפעול בצורה אחרת. 

הפועל מגדל העמק – הפועל איכסל 0:4

מגדל העמק, שהחלה את העונה ברגל שמאל, רושמת ניצחון שני ברציפות. והפעם? מול איכסל, שנראית רע. רע מאוד, כאשר סופגת 8 שערים ב-2 המשחקים האחרונים. כבשו לזכות מגדל העמק: עמית מזרחי, רוסלאן קוזניצוב, אופק מלול ולידור כהן.

הפועל רובי שפירא חיפה – מכבי טמרה 0:3

התעוררה – הפועל רובי שפירא רושמת את ניצחונה הראשון העונה, דווקא מול קבוצה לא פשוטה בכלל, כמו טמרה. משה גולן, עמית תקתוק ודור מלכה היו שותפים לחגיגה הגדולה.

הפועל בני ערערה עארה – הפועל בני זלפה 1:1

חלוקת נקודות בין ערערה לזלפה. האורחת ניצלה בזכות מאי מזל, שכבש לזכותה בדקה ה-51. בדקה ה-11 למשחק, עומר גרה, כבש שער לכיוון הלא נכון וקבע שער עצמי אומלל לזכות בני ערערה עארה.

מועדון ספורט טירה – הפועל בועיינה 0:1

במשחק הצמרת, טירה לקחה 3 נקודות יקרות ואת המקום השני בטבלה. בועיינה עם הפסד ראשון העונה. יריב קלמרו כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-79.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל