בשנים האחרונות הפועל הרצליה מבלה את משחקיה בליגה א', ומנסה להוות קבוצה חזקה ועקשנית בליגה. העונה, עם תקציב מינימלי, ממוצע גילאים 22, הקבוצה מהשרון תחפש להתמודד על מקום במרכז הטבלה, ולא למצוא את עצמה בתחתית. הפתיחה הייתה מבטיחה - רביעייה לעידן דוד הוותיק בניצחון על הפועל כפר כנא, אלא שבחמשת המשחקים האחרונים, השכילה הקבוצה להשיג 4 נקודות בלבד.

האם מדובר בהגרלת משחקים קשה או שחוסר מזל מעיב על המועדון? ארז בנודיס, מאמן הקבוצה, מאמין שהתקופה הזו תעבור ואפשר להפוך הקערה על פיה. "אפשר לחלק את פתיחת העונה שלנו לשני חלקים. מבחינת היכולת של השחקנים שלי, הם מציגים יכולת לא רעה בכלל. מן העבר השני, מבחינת צבירת הנקודות שלנו עד כה, אנחנו עדיין לא שם. יכולים להשתפר וצריכים להשתפר. אין ספק בכלל".

שחקני הפועל הרצליה (באדיבות המדיה של המועדון)שחקני הפועל הרצליה (באדיבות המדיה של המועדון)

את העונה פתחה הרצליה עם אחד התקציבים הנמוכים שהכיר המועדון. בין השחקנים הוותיקים אפשר למצוא את דוד, עמיר אבלס, משה דבורה ודימטרי אנטין. "נבנתה כאן קבוצה צעירה מאוד בעונה הנוכחית. לכל משחק שאנחנו מגיעים אנחנו מנסים לשחק כדורגל אטרקטיבי ואני מאמין שעכשיו, אחרי הניצחון שלנו בחוץ, דברים יתחילו להסתדר אחרת לטובתנו. אני לא חושב שהגרלת המשחקים או חוסר מזל הם אלו שגרמו לנו להגיע למצב אליו נקלענו” מסביר בנודיס, צריך לשחק את כל המשחקים, ויש לא מעט העונה, ולעשות את המקסימום בצבירת הנקודות. אני לא רוצה לתרץ שההגרלה היא זו שהביאה אותנו לכאן. בשורה התחתונה, לחוסר הניסיון לפעמים יש השפעה חזקה מאוד על הקבוצה".

אם מדברים על חוסר מזל, מדברים על השחקן המסקרן שהגיע לפני 3 שנים מאוקראינה, דימטרי אנטין. הוא שיחק בליגה הראשונה והשנייה במולדתו ומדובר בשחקן מאוד משמעותי. "כן, בלם שנישא לגובה של 1.84 מטר, מאוד חזק, שחקן איכותי. אבל גם איתו היה לנו חוסר מזל. במשחק הגביע הראשון הוא שבר את הקרסול ונעדר למשך חודש שלם. יש לו פוטנציאל עצום ואנחנו רואים את זה מאז שחזר".

דימיטרי אנטין (באדיבות יונתן גינזבורג)דימיטרי אנטין (באדיבות יונתן גינזבורג)

היום (שישי), תארח הפועל הרצליה את הפועל בני פרדיס במסגרת המחזור ה-7 בליגה א' צפון. בפרדיס החתימו שלושה שחקנים מצוינים, בדמותם של דור מלכה, שעזב את הפועל רובי שפירא, ניראל מחפוד, ששיחק בעבר בעירוני טבריה ועידן וייצמן הותויק – שאימן ואף שיחק בטבריה. השלושה יחלו להתאמן עם הקבוצה ביום ראשון הקרוב וישחקו לראשונה רק בשבוע הבא, במשחק הבית מול מועדון ספורט טירה. "לא יהיה קל, עם או בלי שלושת החיזוקים שנעשו במועדון. אנחנו מתכוננים למשחק הזה כמו שהתכוננו עד עכשיו. נגיע נחושים לנצח ולהמשיך את הרצף החיובי שהתחלנו”, אמרו במועדון.

שחקני הפועל בני פרדיס (באדיבות המועדון)שחקני הפועל בני פרדיס (באדיבות המועדון)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל