מ.ס אשדוד המשיכה הערב (שלישי) את העונה הקסומה שלה עם ניצחון ענק 0:3 על הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר וביססה את מעמדה בצמרת הגבוהה של ליגת הבורסה לניירות ערך.

רן בן שמעון נראה קורן מאושר בסיום וסיפר: “צריך לדעת לנצח. זה היה משחק של מומנטומים שיכלו ללכת לשני הכיוונים. היינו טיפה חסרי אנרגיות וזה טבעי. אני מצפה מהחברה להרבה אבל הם כותבים את ההיסטוריה של עצמם. הם מגיעים מוכנים ולא נותנים לאף אחד להחליט בשבילנו איך נצליח. היה ברור שצריך לא לתת הצגה גדולה אלא למצוא איך לנצח וזה שניצחנו ככה מראה כמה הלבבות של השחקנים האלה גדולים”. 

יאנקוביץ': מצפה להרפתקאה גדולה

המטרות להמשך העונה: “אנחנו מעבירים את המסר אבל צריכים לדאוג לעמצנו ולהיות חזקים גם אחרי שיא או פיק ולייצר אנרגיה כל פעם מחדש. נאושש את השחקנים כי עוד 4 ימים יש עוד משחק, אבל זו גאווה גדולה. אחרי משחק כל כל חשוב כמו נגד מכבי חיפה מגיע שאפו גדול לשחקנים. לא הבטחנו פלייאוף עליון, עשינו צעד ענק וחשוב מאוד אבל אשדוד זו קבוצה שאם היא תישען אחורה היא יכולה ליפול”.

הפרסומים על עניין מצד ב”ש לעונה הבאה: “אני נאמן לאנשים של אשדוד ואוהב אותם. הם נותנים לנו שקט לעבוד. ג’קי ואחיו מאיר נותנים את כל התאנים אז לא מגיע שאדבר על משיהו אחר, זה המעט שאני יכול להחזיר. המועדון יקר ללב של כולנו. אני חושב שלא צריך להגיע לקצה ההר כדי ליהנות, אלא ליהנות מהטיפוס עצמו. אני נהנה מהחברה האלה פה ורוצה להפוך את העונה הזו לעונה שנזכור”.

רן בן שמעון (מרטין גוטדאמק)רן בן שמעון (מרטין גוטדאמק)

העצבים של עומרי בן הרוש אחרי החילוף המוקדם: “עומרי הוא ספורטאי על ומקצוען אמיתי. אני מבין את האכזבה ואתנצל בפניו. המערך של החמישה לא הלך טובה, זה לא היה בגלל היכולת שלו, אני סומך על עומרי ונותן לו את הכבוד. לוקח את זה על עצמי”.

מי שגם ללא מעט דאגה הוא קשר הקבוצה, שלומי אזולאי, שנפצע בשריר הירך האחורי וקיים חשש כי מדובר בקרע. הקשר לא פתח בהרכב ונכנס כמחליף בפתיחת החצי השני, אך כבר אחרי 12 דקות לא יכול להמשיך וירד מהדשא, ונאלץ להתחלף ביעקב בריהון וירד בחזרה לספסל. ללא ספק מדובר באחד משחקני המפתח הכי חשובים של רן בן שמעון, ובמידה ומדובר בפציעה ארוכת טווח הקבוצה מעיר הנמל תתקשה בלעדיו.

שלומי אזולאי (עמרי שטיין)שלומי אזולאי (עמרי שטיין)

אזולאי פספס עד כה משחק אחד בלבד העונה בליגה. ב-19 ההופעות שערך כבש 3 שערים ובישל 3 נוספים, ויהיה קשה לראות את אשדוד ממשיכה לשמור על אותה רמה בקישור בלעדיו.