משחק ליגה רביעי ברציפות ללא ניצחון למ.ס אשדוד, שיצאה עם נקודה אחת בלבד גם אמש (שבת) אחרי 1:1 בחוץ מול עירוני קרית שמונה. הקבוצה של רן בן שמעון שוב הגיעה בחוסרים גדולים בשל פציעות ושוב נאלץ המאמן להתמודד עם סגל מקוצר ממנו נעדרו שבעה שחקני הרכב – שלומי אזולאי, דין דוד, גיל כהן, טימותי אוואני, פהאד באיו, טום בן זקן ויואב גראפי, כאשר רועי גורדנה, יעקב בריהון ורמזי ספורי נאלצו לשחק פצועים.

באשר לגראפי, השוער סובל בתקופה האחרונה מדלקת בגיד אכילס ושיחק לצד הפציעה, אך בתקופה האחרונה חש החמרה ועל כן לא היה מסוגל להתלבש. גראפי יעבור צילום במהלך השבוע על מנת לבחון את חומרת הפציעה והאם יוכל לחזור לסגל. כמו כן, צמד החלוצים, פהאד באיו ודין דוד, מתקשים להתאושש מהפציעות שלהם. האוגנדי סובל מקרע בשריר הירך האחורי עוד מפגרת הנבחרות באפריל ובקבוצה מקווים שיוכלו להכשירו ליום שני למשחק מול הפועל באר שבע. באשר לדוד והשבר בבוהן ממנו הוא סובל, במהלך השבוע כשהקבוצה תחזור להתאמן, אחרי שלושה ימים חופש שקיבלו השחקנים, יבחנו האם החלוץ יכול לשוב לפעילות ובהתאם לכך יחליטו האם לשלבו בסגל. 

רן בן שמעון (ניסן עייש)רן בן שמעון (ניסן עייש)

מי שצפויים לחזור למשחק הקרוב הם גיל כהן וטום בן זקן, כשהראשון חזר לאימונים מלאים ואילו הקפטן בן זקן ריצה עונש הרחקה בגין צבירת כרטיסים צהובים. מי שיכול לעורר דאגה בקרב הצוות המקצועי הוא זוהר זסנו הצעיר, שפתח בעמדת המגן הימני והתלונן על מתיחה באזור המפשעה. המגן ייבדק אך במועדון ציינו כי הם סבורים שאין מדובר בפציעה משביתה. בניגוד לכך, אוואני שסיים את העונה ושלומי אזולאי שעוד לא החלים מהקרע בשריר הירך האחורי, לא יעמדו לרשותו של בן שמעון בוודאות. 

יוג'ין אנסה מול זוהר זסנו (ניסן עייש)יוג'ין אנסה מול זוהר זסנו (ניסן עייש)

בחזרה למשחק עצמו. בקבוצה קיוו לעבור את המשוכה הצפונית מולה הם מתקשים העונה, על מנת לפתוח פער מבטיח במקום השלישי וכן על מנת לשוב אל מסלול הניצחונות אחרי חמישה משחקים רצופים (בכל המסגרות) ללא ניצחון. למרות זאת, שוב הצפוניים הוכיחו שהם לא מוותרים לחבורה מעיר הנמל בקלות. ״ידענו שהם הכבשה השחורה שלנו״, אמר אחד משחקני הקבוצה, ״באנו בסגל מאוד שונה וחסר אז הקושי היה גדול יותר. לפחות לא הפסדנו, במצב הנוכחי שלנו זה לא פחות חשוב״.

בקבוצה זוקפים הרבה מהנקודה הזו לזכות השוער רועי משפתי, שפתח בהרכב ושיחק לראשונה מאז חודש נובמבר (נכלל בסגל לראשונה מדצמבר) אחרי שעבר פציעה לא פשוטה בגינה גם נאלץ לעבור ניתוח בקע בגרמניה. משפתי שפתח את העונה כשוער הראשון חזר לסגל בשבועות האחרונים ולדברי אנשי הקבוצה, ״היה אדיר״.  בנוסף, בקבוצה החמיאו גם לרמזי ספורי שעלה מהספסל וכבש שער נהדר על אף שלא היה בכשירות מלאה.

רמזי ספורי חוגג עם רן בן שמעון (ניסן עייש)רמזי ספורי חוגג עם רן בן שמעון (ניסן עייש)

“אני שמח שחזרנו למשחק אחרי פיגור של 1:0, היו גם כמה מצבים שגם יכולנו לסיים את זה ולנצח. בסך הכל היה משחק טוב. מבחינה אישית, זה כיף מאוד לחזור אחרי תקופה ארוכה ופציעה לא פשוטה. אני שמח מאוד שחזרתי וגם שהצגתי יכולת טובה, אני מקווה להמשיך ככה״, סיכם משפתי.

אוהדי בני יהודה רודפים אחרי ברק אברמוב

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל