לא כך רצו לסיים את השבוע. מ.ס אשדוד ספגה אמש (שבת) הפסד כואב 1:0 מול בני סכנין, שהיה גם הפסדה הרביעי העונה לצד ארבעה ניצחונות בעוד היא ממוקמת רביעי נכון עד למשחקי הערב. במחזור הבא תארח אשדוד את מכבי תל אביב באצטדיון הי"א, השוער רועי משפתי ישוב לאימונים וצפוי להיות כשיר. 

שחקני אשדוד רצו לשמח את מאמנם, רן בן שמעון ומאמן השוערים, רפי כהן עם ניצחון לכבוד יום הולדתם ה-50 אך המציאות שחיכתה להם בסכנין הייתה שונה לגמרי. הקבוצה מעיר הנמל חיפשה ניצחון שלישי ברציפות ולמעשה לסיים את שבוע המשחקים שכלל שלושה בשבוע בצורה מתוקה במיוחד אבל נראה היה כי העייפות, בשילוב חוסר ריכוז ומזל הובילו לחזרה בידיים ריקות מאצטדיון דוחא.

רן בן שמעון (עמרי שטיין)רן בן שמעון (עמרי שטיין)

לפני מספר שבועות, תיאר רב"ש את קבוצתו "חצי-חצי" ועל אף שבשני הניצחונות האחרונים שחקניו הפגינו הרבה אופי, בדוחא אשדוד שוב הייתה "החצי" שבן שמעון לא רוצה לראות. בקבוצה הבינו כי עוד יצטרכו לחדד את נושא ההתאמות לסגנונות שונים של קבוצות, לאופן בו הקבוצה צריכה לפענח את היריבות שלה גם במגרשי החוץ. “הפסדנו בלי שיגיעו נגדנו למצב אחד אבל לקבוצה לא היו את האנרגיות הנכונות בשביל לנצח. נשתפר, נלך קדימה, נצטרך לדעת לשחק גם בחוץ ולנצח גם כשמשחקים נגדנו מאוד הגנתי ואת זה לא עשינו אבל נמשיך לעבוד קשה”.

״הפסד מאכזב מאוד" הוסיף הקשר שלומי אזולאי, "באנו במומנטום טוב אחרי שני ניצחונות יפים. הרגשנו טוב, ידענו שאנחנו מגיעים למשחק לא פשוט בסכנין במיוחד אחרי שהם הפסידו. זה מגרש קשה עם קבוצה לא קלה אבל היינו צריכים לעשות את ההתאמות יותר טוב, לשחק יותר טוב ולא עשינו את זה. רצינו לשמח את רן ורפי לכבוד היום הולדת ולא הצלחנו אבל אין מה לעשות, אנחנו מסתכלים קדימה ובמחזור הבא נקווה לעשות תוצאה טובה בבית מול מכבי תל אביב״.

בירם כיאל מנסה לעצור את רועי גורדנה (עמרי שטיין)בירם כיאל מנסה לעצור את רועי גורדנה (עמרי שטיין)

בתוך כך, אחרי שנעדר בשלושת המחזורים האחרונים, השוער רועי משפתי צפוי השבוע לשוב לאימונים מלאים עם הקבוצה וכן לחזור לעמוד בין הקורות. בקבוצה היו מרוצים מאוד מתפקודו של יואב ג’ראפי בשבוע האחרון אך עם זאת הבהירו כי משפתי הינו השוער הראשון של הקבוצה בעת שיחלים לחלוטין. לצד זה, בצוות המקצועי ביקרו את הסגירה של ההגנה בגול שספגה הקבוצה וכן לפרקים נוספים במשחק אך פרט לכך במועדון ישנה שביעות רצון ממשחק ההגנה ובפרט מהבלמים, ננאד סבטקוביץ’, טימותי אוואני וכן, ניר ברדע שהצטרף בהתאם למערך עם חמישה שחקני הגנה.

אחד על אחד עם רן בן שמעון