אחרי שירדה באופן רשמי לליגה הלאומית אחרי שבע עונות רצופות בליגת העל, נועלת הטבלה הפועל רעננה סיימה את הכנותיה לקראת הדרבי השרוני מול מכבי נתניה הערב (שלישי) ב-19:45 באצטדיון רמת גן.

אחרי העונה הקשה והכואבת שעברה, הקבוצה של אייל לחמן רק רוצה לסיים את 2019/20 בכבוד ולשפשף את השחקנים הצעירים, שצפויים להוות את הבסיס והשלד של רעננה בעונה הבאה בליגה הלאומית, בתקווה לשוב לליגת העל בהקדם האפשרי.

הוא הרוויח עשרות מיליונים וגר בבית צנוע

לקראת המשחק רעננה סובלת ממכת פציעות לא פשוטה, כאשר עידו לוי, שון קלימקין, רועי הרמן ואסף צור כולם פצועים ולא כשירים למשחק, בעוד בנוסף, גם המגן השמאלי ירדן כהן לא יוכל לשחק בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. בעקבות כך, המאמן אייל לחמן ייאלץ לאלתר לא מעט בבחירת ההרכב למשחק.

חלוצה הצעיר של הקבוצה, רועי לוי, התייחס להכנות ואמר: "הקבוצה נערכת למשחק על הצד הטוב ביותר. אנחנו באים לנצח בשבילנו ובשביל המועדון, למשחק מול מכבי נתניה יש חשיבות אדירה לביטחון שלנו ואנחנו באים לשחק על הכבוד שלנו".

רועי לוי מול רועי בן שמעון (שחר גרוס)רועי לוי מול רועי בן שמעון (שחר גרוס)

מאמן הקבוצה, אייל לחמן, התייחס להכנות: "בכל הפלייאוף התחתון, באופן מפתיע, יש שתי תופעות, גם משחקים טובים מאוד וגם הרבה שחקנים שנופלים מהרגליים וגם לנו זה קורה. בשל העובדה שהרבה שחקנים שיחקו את רוב המשחקים וחלק מהם משחקים בהופעות בכורה בליגת העל, זה נותן את אותותיו עליהם”. 

ההפסדים וירידת הליגה: "אנחנו מרגישים שאם היינו צריכים לשחק בשביל לא להפסיד מהיום הראשון של הפלייאוף אז המשימה הייתה יותר קלה, מהמשחק הראשון אנחנו רק רוצים לנצח ובדקות האחרונות אנחנו מפקירים את ההגנה ולכן אנחנו גם סופגים, אנחנו פשוט הולכים על הקופה כדי לנצח, אם לא היינו חייבים לנצח אז כמובן שכל המשימה הייתה אחרת ולא היינו משחקים עם כל כך הרבה שחקנים למעלה”.

אייל לחמן (נעם מורנו)אייל לחמן (נעם מורנו)

על היריבה: “מכבי נתניה היא אחת הקבוצות הטובות בפלייאוף התחתון, אבל אנחנו, עם כל החיסורים הגדולים שיש לנו, עם כל הפציעות והעומסים הגדולים, נבוא לנסות לנצח, כמו במשחקים האחרונים שאמנם לא ניצחנו, אבל לפחות שיחקנו טוב”.

הרכב משוער: ניב אנטמן, עמית כהן, דויד מתאוס, דריל לחמן, בן סביר, איתי קצב, שניר שוקר (ליאור ברקוביץ׳), אור דסה, רועי לוי, כארם ארשיד (עמית שמש) ויוג׳ין אנסה.