מכבי נתניה רוצה לחזור הערב (שבת) ב-20:30 למסלול במחזור השלישי של גביע הטוטו, כאשר היא תארח את הפועל כפר סבא ותנסה לנצח באצטדיון בנתניה לאחר ה-2:1 לעירוני קריית שמונה. כדי להפיק את הלקחים מהמשחק הפחות טוב של היהלומים בקריה וכדי להתכונן לירוקים מהשרון, המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה ערכו מאז המשחק שתי אספות קבוצתיות. 

בראשונה, שעסקה ביכולת של נתניה בק"ש, רוי קורין, בן ה-16 ו-10 חודשים שעלה להופעת בכורה, "העביר את המסר". "לא משנה באיזה הרכב אנחנו עולים, משנה רק איך אנחנו נראים", אמרו המאמנים לשחקנים. "חולצת ההרכב תינתן לשחקנים שאנחנו מוצאים לנכון לאותו רגע שהם מוכנים, תמיד תהיו מוכנים לכל שינוי". 

חיים:"סך הכל מרוצה מהיכולת"

כמו כן, הם העירו לחניכיהם על הנעת הכדור הלא טובה בק"ש, על העובדה שלא לחצו היטב את הקבוצה הצפונית ועל כך שהיו רחוקים אחד מהשני על המגרש. באסיפה השנייה, שנערכה במסגרת האימון המסכם ועסקה בכפ"ס, השחקנים צפו בווידאו של הקבוצה של אופיר חיים במהלכו הוסבר כיצד לעצור אותה בדרכים שונות, כשדגש הושם על החלוץ הניגרי המוכשר של הירוקים, בנג'מין קוקו בן ה-24 שכבש במחזור האחרון ב-2:2 מול הפועל חדרה והרשית 14 שערים בליגה הלאומית בעונה שעברה.

המאמנים יעניקו מנוחה למספר שחקני הרכב, ביניהם טים הויבך שפתח בשני המשחקים הראשונים ולא ייכלל בסגל, במקומו יפתח רומן גולובארט, כאשר לצידו יערוך הופעת בכורה צליל נחמיה, הבלם שעלה לליגת העל עם סקציה נס ציונה וצורף למכבי נתניה בחודש שעבר. ויקי כחלון ילשוב לעמדת המגן הימני, כמו גם בן תורג'מן לעמדת המגן השמאלי, רז כרמי ימשיך בין הקורות.

צליל נחמיה מול עידו אקסברד (נעם מורנו)צליל נחמיה מול עידו אקסברד (נעם מורנו)

בנתניה שוקלים להעניק מנוחה לקפטן אלמוג כהן, שפתח בשני המשחקים האחרונים, אך ויעלה ב-11, כשהוא לא צפוי להשלים 90 דקות. סתיו פיניש וגבי קניקובסקי ישובו להרכב הראשון. אביב אברהם, יחמיר היקה, גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי יעלו בחוד.

באותו נושא, בקבוצה לא מתעלמים מהעובדה שלוח המשחקים שקיבלו בגביע הטוטו הוא הקשה ביותר מבין כל הקבוצות, שכן נתניה היא הקבוצה היחידה שמשחקת ארבעה מחזורים בתוך 10 ימים, כך שהרוטציה לקראת כפ"ס ולקראת המשחק האחרון בסדרה מול הפועל חדרה כבר ביום שלישי הקרוב. 

סלובודאן דראפיץ' עם שי ברדה (רדאד ג'בארה)סלובודאן דראפיץ' עם שי ברדה (רדאד ג'בארה)

במהלך השבוע הבא, ישובו לאימונים יונס מלדה, שמגביר קצב בנתניה לקראתו חזרתו לאחר ההחלמה מקרע במיניקוס, דני עמוס ורון אשכנזי, שנפצע במשחק מול הפועל חיפה ונקע את הקרסול.

הרכב מכבי נתניה: רז כרמי, ויקי כחלון, רומן גולובארט, צליל נחמיה, בן תורג'מן, סתיו פיניש, אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, יחמיר היקה, גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי.