אחרי חמישה מחזורי ליגת העל ישנן שתי קבוצות שעדיין לא הפסידו. אם בנוגע להפועל באר שבע הדבר מתיישב עם הציפיות, הרי שבהפועל חדרה ממש לא לוקחים זאת כמובן מאליו. החדרתים רשמו אמש (ראשון) 1:2 אצל מ.ס אשדוד, תפסו מקום בצמרת ומתמוגגים בעיקר מהאופי של השחקנים, שנאלצו להתמודד עם מספר קשיים.

ראשית, עידו לוי שנגרע מהסגל בשל סיבה משפחתית והוחלף בדולב אזרואל, ולאחר מכן גוסטבו מרמנטיני שנפצע כבר אחרי 19 דקות וייבדק מחשש לקרע חלקי בשריר התאומים. למרות זאת, הקבוצה של מנחם קורצקי הצליחה לנצח באחד המגרשים הקשים בליגה ויצאה לפגרה עם הרבה אופטימיות.

מנחם קורצקי (ראובן שוורץ)מנחם קורצקי (ראובן שוורץ)

״אם יש משהו שמאפיין את חדרה של העונה, זו יחידה אחת שעובדת אחד למען השני״, אמרו במועדון. ״עם כל הבעיות והחוסרים, כל שחקן שעולה נותן את הלב ומבין שצריך לתת יותר ממאה אחוז, אנחנו יודעים להתגבר על כל קושי בזכות האופי. אולי לא ספרו אותנו בתחילת העונה, אבל לגמרי הוכחנו אחרת״.

מי שסחטו את עיקרי המחמאות הם ג׳ונתן סיסה, שנתן עוד משחק טוב בהגנה, דיא לבאבידי הקפטן שגם כבש שער ניצחון ומוחמד אוסמן שניהל את האמצע. ״סיסה אולי הבלם הכי יציב בארץ, יש לנו שחקנים זרים שאפשר לסמוך עליהם״, אמרו במועדון, שם כמובן גם מרוצים מחזרתו של מקסים פלקושצ׳נקו ששיחק לראשונה מאז חודש מאי והתאושש מקרע בגיד.

שחקני חדרה חוגגים עם דיא לבאבידי (ראובן שוורץ)שחקני חדרה חוגגים עם דיא לבאבידי (ראובן שוורץ)

״הצוות מכין אותנו על הצד הטוב ביותר תמיד. דורשים מאיתנו הרבה ואנחנו מחזירים על הדשא. הרגשתי טוב היום, היינו קרובים אחד לשני ושיחקנו טוב”, אמר תמיר גלזר, שגם התייחס לזימונו לנבחרת הצעירה של ישראל: ”זה צעד משמעותי להמשך הקריירה אני מקווה״.

בכר:"נענשנו באשמתנו אחד המשחקים ההזויים"