חלוצה של הפועל חדרה, שובל גוזלן שעבר בדיקת MRI, נמצא סובל מקרע בגיד ועל כן ייעדר לתקופה שבין שבועיים לשלושה. בתוך כך הקבוצה תאלץ להסתדר בלעדיו היום (שני, 20:15) כשתארח את הפועל חיפה.

הקבוצות יקיימו את המשחק שיסגור את המחזור ה-26 וכן את הליגה הסדירה כולה, רגע לפני פגרת הנבחרת והחלוקה לפלייאוף העליון והתחתון. מנחם קורצקי התייחס לקצב צבירת הנקודות של הקבוצה שלו שממוקמת במקום העשירי ובמאזנה משחק ליגה חמישי ללא הפסד: ״עם המומנטום שלנו טוב והרצון שלנו להגיע למטרה כמה שיותר מהר, זה אפשרי. מחכה לנו משחק מאוד קשה ומאוד חשוב, אנחנו מכינים את השחקנים בהתאם. אנחנו מאמינים בהם שיבואו למשחק הזה ויעשו את מה שעשו בשבועות האחרונים״. 

מנחם קורצקי (חגי מיכאלי)מנחם קורצקי (חגי מיכאלי)

עוד הוסיף המאמן: ״אחרי תקופה של לחץ ומשחקים צפופים, היה לנו שבוע ארוך שהשלמנו פערים באימונים גם לשחקנים שפחות שיחקו, שיקמנו שחקנים עם פציעות קטנות אז אנחנו באים רעננים למשחק הזה. מבחינתי זה משחק שיכול להתוות דרך עד סוף העונה, משחק שיכול לשחרר טיפה לחץ מהשחקנים ומהמועדון. אנחנו נבוא הכי מוכנים כדי לעבור אותו בשלום. אנחנו לא צריכים להתייחס לתוצאות של היריבות, מאז שהגעתי אמרתי לשחקנים שאנחנו צריכים להתייחס רק להפועל חדרה כי אנחנו נצטרך לעשות את הנקודות והניצחונות בעצמנו כדי להישאר בליגה״.

הצוות המקצועי שיחסר את החלוץ שנפצע השבוע באימון הקבוצה, צפוי להסתדר גם ללא עידו לוי שסובל ממתיחה חזקה בשריר הירך האחורי. על כן, טל כחילה עתיד לפתוח לצידו של ג׳ונתן סיסה ב-11 של הקבוצה, בעוד אודה מרשל יחליף את גוזלן הפצוע. נועם כהן ומקסים גרצ׳קין צפויים לפתוח בעמדת המגנים. 

הרכב משוער: רובי לבקוביץ, נועם כהן, ג׳ונתן סיסה, טל כחילה, מקסים גרצ׳קין, תמיר גלזר, מנשה זלקה (מוחמד אוסמן), מקסים פלקושצ׳נקו, גוסטבו מרמנטיני, לירן רוטמן, מרשל אודה.

הקבוצה המלאזית שהפכה במהלך אחד לברצלונה