לאחר 21 שעות במהלכן הוא שהה בחדר בנתב"ג, גורש הלילה (בין חמישי לשישי) בלם הפועל תל אביב, סיאנדה קולו, מישראל, כפי שנחשף ב-ONE. השחקן הדרום אפריקאי עלה על טיסה לאתיופיה ומשם הוא אמור להמשיך לביתו בארץ מולדתו.

בתחילה חשבו בהפועל ת"א להשאיר את קולו לשבועיים באתיופיה, שנחשבת למדינה ירוקה, ואז להחזירו לישראל, אבל לבסוף הוחלט שאחרי היממה הלא פשוטה שעברה עליו, הכי טוב שיחזור לביתו ושבמועדון יתנו לו להירגע במשך מספר ימים. האדומים, יחד עם השחקן, יצטרכו להחליט לאיזה מדינה לשלוח אותו כדי שיעביר בה את הבידוד המתבקש.

סיאנדה קולו (חגי מיכאלי)סיאנדה קולו (חגי מיכאלי)

בינתיים, בהפועל ת"א עדיין לא סיפקו תשובות לגבי מה שקרה ומי אחראי לכך. למעשה עד כה במועדון לא העבירו תגובה רשמית, שתסביר איך מגיע שחקן שלהם לישראל וברשות האוכלוסין וההגירה מוצאים שאישור העלייה למטוס שלו זויף. מבחינת רשות האוכלוסין וההגירה מציאת הזיוף הייתה קלה במיוחד. קולו, שנחת בישראל נחקר על ידי אנשי הרשות לאחר שב-23.6 נשלח להפועל ת"א מייל עם הוראה חד משמעית שהוא לא יכול בכלל להיכנס לישראל, כי הוא מגיע ממדינה אסורה.

השחקן הראה לאנשי הרשות את האישור ששלחו לו אנשי הפועל ת"א, אישור עלייה למטוס. למזלו, קולו אף ביצע צילום מסך מקבוצת הווטסאפ שמוכיח כי האישור נשלח אליו, מכיוון שלאחר מכן מי ששלח את האישור מחק את ההודעה. מבחינת אנשי הרשות התמונה ברורה. את אישורי העלייה לטיסה ממדינות אסורות בהם תחלואת הקורונה קשה, רק הם מנפיקים: "אם מוצג אישור שאין תיעוד לגביו וחתום על ידי מנהל שלנו שלא חתם על זה, אז זה מזויף".

סיאנדה קולו (נעם מורנו)סיאנדה קולו (נעם מורנו)

למה עשו את זה בהפועל ת"א? מי אחראי לכך? מי נתן את ההוראה? התשובות בידי אנשי המועדון, שצפויים עוד להיות מוזמנים לרשות האוכלוסין וההגירה כדי לספק את גרסתם למה שקרה. תגובת הפועל ת"א תובא כאשר תתקבל.

אוהדי הפועל ת"א מפוצצים את אימון הפתיחה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל