אחרי שנפצע והוחלף במשחק האחרון נגד הפועל ירושלים, קשר הפועל תל אביב, שלומי אזולאי, עבר היום (שלישי) בדיקה ובה התברר שהוא סובל מקרע קטן בשריר הירך האחורי. בעקבות זאת השחקן צפוי לשוב לאימונים בהדרגה בעוד כשבועיים.

כזכור, אזולאי הרגיש דקירה בשריר הירך האחורי מול הירושלמים וירד מדוכדך בעת אותו חילוף, בעיקר בגלל החשש שמדובר בקרע חוזר בדיוק באותו אזור ממנו נעדר למשך חודש וחצי.  

עוד לפני הבדיקה ידעו בהפועל שאזולאי יחמיץ את המשחק הקרוב בשבת נגד מכבי נתניה, ככל הנראה כמו אדי גוטליב ודורון ליידנר. לגבי האחרון, בצוות הרפואי דורשים מנוחה גם במשחק הזה כדי לא לפגוע בזמן השיקום שהיה בסבלנות עד כה. בנוגע לגוטליב, יש לחץ גדול בעקבות היכולת במרכז ההגנה, אבל הבלם עדיין לא החלים במאת האחוזים. 

דורון ליידנר (האתר הרשמי של הפועל ת"א)דורון ליידנר (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

בתוך כך, ניר קלינגר לא התרגש מהפרסומים על התכנון למנות את עומר בוקסנבוים בתור המנהל המקצועי של הקבוצה הבוגרת. "ניר לא לוקח את המהלך הזה באופן קשה, הוא חזק ועבר הרבה דברים בקריירת האימון שלו והוא מתרכז אך ורק באיך להחזיר את הקבוצה למסלול הניצחונות", אמר גורם בקבוצה. קלינגר הבין שתוכניות המהלך יצאו החוצה בין היתר כדי להפעיל עליו לחץ מסוים, אבל הוא מתרכז בהכנות למכבי נתניה.

גורם אחר בהפועל הוסיף כי אין שום חוזה חתום עם עומר בוקסנבוים לגבי משרת המנהל המקצועי בקיץ ואף טוען: "עד הקיץ אלוהים גדול. יש עוד כל כך הרבה זמן עד אז, ככה שמוקדם לתכנן תוכניות". זה לא סוד שאיציק ושרון ניסנוב מעריכים מאוד את המהפך שעשה בוקסנבוים במחלקת הנוער של המועדון, אבל חלק אחר מהבעלים לא מתלהב מהמהלך ובטח שלא בטיימינג שבו הקבוצה סופרת חמישה משחקים ללא ניצחון.

עומר בוקסנבוים (הפועל ת"א)עומר בוקסנבוים (הפועל ת"א)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה