ארבעה ימים לפני משחק גביע הטוטו נגד מכבי פתח תקווה, בהפועל תל אביב עדיין לא הצליחו להעביר תקציב עד לרגע זה. רק הקיץ בחודורוב רשמו מסע רכש נאה ביותר שכולל לא פחות מ-10 שחקנים: יואב הופמייסטר, עידן ורד, יואב תומר, מוחמד קליל טראורה, שלומי אזולאי, ג'ורג' דיבה, רז טוויזר, פארליי רוסה, לוסיו מרינאו ואלון אזוגי. 

נכון לרגע זה, האדומים עוד לא עברו בבקרה, מה שאומר שלא יוכלו לשתף את כל שחקני הרכש במשחק הרשמי הראשון של העונה נגד המלאבסים וזה בטח יאכזב את אוהדי הקבוצה, שרכשו עד כה למעלה מ-8,000 מינויים והם משתוקקים לראות את התלכיד החדש שנבנה. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בגביע הטוטו, חלק מהשחקנים יכולים להירשם בתור נבחנים ובכך לעקוף את עניין הבקרה התקציבית.

פארליי רוסה (האתר הרשמי של הפועל ת"א)פארליי רוסה (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

בעניין אחר, מי שחזר להתאמן עם הקבוצה הוא המגן השמאלי דני גרופר, שלא יצא עם חבריו למחנה האימונים בפולין בגלל שלא חתם על חוזה חדש. גרופר התאמן עד כה עם הנוער, כאשר במקביל הוא עדיין מחפש קבוצה בחו"ל שתסכים להפעיל את סעיף השחרור שלו שעומד על כ-450 אלף יורו.

מי שנשאר בפולין הוא מנהל הקבוצה, דודי מגן, שיצא חיובי בבדיקת הקורונה לפני ההמראה לישראל. מגן חש בטוב וצפוי לסיים את הבידוד בעוד כשבוע. רק לאחר מכן הוא יוכל לשוב לארץ, בכפוף לבדיקה שלילית. הקבוצה בקשר רצוף עם דודי בקשר לשלומו.

אלסקה בטירוף: השחיינית שריגשה את ארה"ב