במכבי חיפה לא מסתירים את התסכול הגדול שנובע מחיפוש שחקנים זרים בעמדות הבלם והקשר, שעל פי כל הסימנים לא יגיעו לכרמל לקראת המשחק הראשון העונה במסגרת אירופית מול ז’לזניצ’אר הבוסנית בעוד כשבועיים.

יחד עם זאת, בצוות המקצועי משוכנעים שניתן לעבור את הבוסנים במיוחד כאשר המשחק יתקיים באצטדיון סמי עופר: "יש לא מעט שמות של זרים שכל הזמן עולים ויורדים וזה מתסכל. ברור לנו שאנחנו חייבים שני שחקני רכש בעמדת הבלם והקשר אבל כרגע לפחות נראה שהסגל הקיים יספיק לפחות לסיבוב הראשון”, אמרו בקבוצה. בחיפה בדקו לאחרונה את המועמדות של איסמעילה סורו ששיחק בבני יהודה, אבל ירדו מהאופציה אחרי שהבינו שלא ניתן להביאו. "שחקן בסגנון של סורו יכול היה להתאים", ציינו בקבוצה.

הרכב מכבי חיפה: ג’וש כהן, יהב גורפינקל, רמי גרשון, עאיד חבשי, רז מאיר, נטע לביא, יובל אשכנזי, צ’ירון שרי, סאקו טורה, ירדן שועה וניקיטה רוקאביצה.

הרכב בני סכנין: מחמוד קנדיל, מוחמד עותמאן, סארי פלאח, חסן חילו, מארון גאנטוס, איהאב שאמי, איהאב גנאים, עטאא ג’אבר, דין טוויזר, אוסאמה חלאילה ומוחמד עוואד.

ברק בכר לאחר הופעת הבכורה שלו במכבי חיפה

המאמן ברק בכר מנסה בכל הזדמנות לשדר שהוא סומך על הסגל ויודע להביא את הדברים לידי ביטוי גם בראיונות שהוא מעניק מתוך רצון לתת לחניכיו את הביטחון שכל אחד מהם ראוי להזדמנות להוכיח את יכולתו. לאורך כל מחנה האימונים המאמן יורד עד לפרטי פרטים ומנתח את המהלכים של המשחקים, כולל ירידה לדקויות מול כל שחקן ושחקן. “בכר לא מוותר ובעזרת האנליסטים של המועדון מנתח כל את מה שקורה תוך העברת מסרים לשחקנים מתוך רצון שילכו וישתפרו”, הוסיפו בקבוצה.

ב-20:00 תינתן לחיפה הזדמנות לנסות ולזכות בניצחון שני בגביע הטוטו, הפעם מול בני סכנין באצטדיון דוחא. בכר יבצע לא מעט שינויים בהרכב לעומת ההרכב שפתח מול עירוני קריית שמונה.

שחקני מכבי חיפה חוגגים עם עופרי ארד. התחילו עם ניצחון (ניסן עייש)שחקני מכבי חיפה חוגגים עם עופרי ארד. התחילו עם ניצחון (ניסן עייש)

יהב גורפינקל יחליף כמגן שמאלי את סאן מנחם ובצד השני רז מאיר יקבל הזדמנות במקומו הטבעי כמגן ימני במקומו של ארנסט מבוקה. צ'ירון שרי, שנחשב לזר הטוב ביותר של חיפה, יפתח בקישור בעוד ירדן שועה, שמתחילת העונה ביצע שינוי גדול לטובה, יפתח בחוד ההתקפה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל