לאחר המומנטום משני הניצחונות האחרונים מול הפועל באר שבע בגמר גביע הטוטו ומכבי פ”ת בליגה, מכבי חיפה מתפנה לעסוק בזירה האירופית ונחתה כבר היום (שלישי) לגרמניה כדי להתכונן למשחק מול אוניון ברלין.

על פניו, מדובר במשחק שמגיע בעיתוי בעייתי מבחינת הירוקים, בעיקר בגלל שמחכה להם בראשון משחק חשוב מאוד מול הפועל באר שבע בסמי עופר. עדיין מדובר במפעל חשוב ובכרמל רוצים לייצג את המועדון בכבוד, כפי שעשו ב-0:0 מול פיינורד בסמי עופר. 

שון גולדברג (רדאד ג'בארה)שון גולדברג (רדאד ג'בארה)

זו הסיבה שהמאמן ברק בכר ער לכך שהוא חייב לבצע רוטציה גדולה בהרכב פעם נוספת, כדי לחלק את הכוחות כמה שאפשר ועם סיכון מינימלי. בדומה לגביע הטוטו, בכר יחזור לשחק במערך של שלושה בלמים. במצב כזה שון גולדברג צפוי לשחק לצידם של בוגדן פלאניץ’, ללא ספק מעוז ההגנה, ועופרי ארד שהיה טוב מול מכבי פתח תקווה. 

גם חוסה רודריגס, שלא פתח מול המלאבסים, צפוי לחזור לקישור. בחלק הקדמי בכר יצטרך לקבל החלטה ולהעניק מנוחה לאחד מהשחקנים, כאשר לא מן הנמנע שזה יהיה דולב חזיזה שמושך זמן רב פציעה בשרירי הבטן. החלטה בנושא תתקבל רק מחר, באימון המסכם.

רז מאיר ודולב חזיזה (רדאד ג'בארה)רז מאיר ודולב חזיזה (רדאד ג'בארה)
עומר אצילי (רדאד ג'בארה)עומר אצילי (רדאד ג'בארה)
דולב חזיזה (רדאד ג'בארה)דולב חזיזה (רדאד ג'בארה)

כך או כך, גם בחיפה מבינים שהלחם והחמאה הוא משחק הליגה ביום ראשון מול ב"ש. מאות מאוהדי הקבוצה ילוו את הקבוצה בברלין, חלקם כבר המריאו אתמול. רשימת הפצועים של חיפה כוללת עדיין את נטע לביא, מוחמד אבו פאני וראיין סטריין. ההערכה היא שברגע שהשלושה יחזרו לרוטציה הקבוצה רק תלך ותשתפר. בן שהר שחזר להתאמן באופן מלא יחזור לסגל הקבוצה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל