מכבי חיפה תמריא מחר (שלישי) לאיי פארו, שם תתמודד ביום חמישי בגומלין מוקדמות הקונפרנס ליג מול טורסאהבן אחרי הניצחון 2:7 במשחק הראשון. עוד קודם לכן, הירוקים קיימו אימון נוסף בארץ במסגרתו החל ברק בכר לתרגל את ההרכב המסתמן. בבדיקות לנגיף הקורונה טרום המשחק, כל הנבדקים נמצאו שליליים.

מי שלא התאמנו היו הבלם הסרבי בוגדאן פלאניץ' והחלוץ גודסווי דוניו שלא ישחקו בחמישי, כמו גם נטע לביא שטרם התאושש מפציעה. עופרי ארד ערך אימון חלקי וגם הוא מן הסתם לא יעמוד לרשותו של בכר שעדיין יכול ליהנות מסגל רחב ומיתרון רב שערים שמבטיח בכל מקרה העפלה לשלב הפלייאוף.

עופרי ארד (האתר הרשמי של מכבי חיפה)עופרי ארד (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

אלו שנמצאים בתמונת החזרה להרכב לעומת המשחק הראשון הם עלי מוחמד ומאור לוי בקישור, כמו גם בן שהר בחוד. לא מהנמנע שגם צ'ארון שרי ושחקנים נוספים יזכו למנוחה במשחק הקרוב על מנת לאפשר לכמה שיותר שחקנים דקות משחק. בשל חסרונם של פלאניץ' וארד, אמורים לפתוח במרכז ההגנה אורי דהן, שקונה לעצמו מקום בהרכב במשחקים האחרונים, ורמי גרשון . החלטה לגבי שילובו בהרכב של המגן האוסטרלי ראיין סטריין ע"ח רז מאיר תתקבל במהלך האימון, שכן סטריין עדיין לא בכושר משחק מלא אבל גם בחיפה מבינים שזו השעה לשלב את המגן ברוטציה.

מי שמן הסתם לא ייצאו למשחק בכל מקרה הם טאלב טוואטחה ומוחמד עוואד. בנוסף, סוגיית נהוראי יפרח טרם הגיעה לסיום והשחקן ששואף לשחק בליגת העל וחתם רק לפני חודש לחמש שנים, ממשיך להתאמן כרגע בקבוצת הנוער מתוך שאיפה לקבל אור ירוק לשחק בקבוצה בליגת העל. אחת הקבוצות החפצות ביפרח היא נוף הגליל שלא יכולה להבטיח לחיפה שהשחקן ישחק מעל חמישים אחוז הופעות בליגה כפי שהירוקים רוצים.

אורי דהן (עמרי שטיין)אורי דהן (עמרי שטיין)
בואצ'י: "תמיד חלמתי להגיע לישראל"

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל