מה יהיה על עתידו של מאור בוזגלו במכבי חיפה? בעקבות העובדה שחוזהו של הקשר הפצוע מבוטל, לטענת אביו יעקב בוזגלו, תתקיים פגישה אותה יזם האבא מול  ראשי המועדון על מנת לגבש החלטה לגבי עתיד השחקן.

כפי שפורסם ב-ONE, בחיפה יציעו לבוזגלו חוזה חדש במידה ויחלים ויחזור לשחק. בוזגלו עלה בתכנית ‘הפאנל’ של רדיו חיפה ואמר בין היתר כי במצב הקיים לא יהיה מנוס מלהיפגש ולשמוע על המשך הדרך המשותפת בין הצדדים, אם וכאשר יוחלט להמשיך יחד, דבר שבהחלט נלקח בחשבון ע"י המועדון שצפוי גם לעזור בשיקום השחקן.

במכבי חיפה הגיבו: "אנו לא עוסקים בחוזה של בוזגלו. אנחנו עוסקים רק בדבר אחד והוא למצוא את המקום הטוב ביותר בו ניתן לטפל ולשקם את מאור" .

בוזגלו: "נחוש ומוכן לעבור את האתגר הזה"

במכבי חיפה הזדעזעו מהסרטון שהופץ נגד בוזלו, אוהד ב”ש התנצל

בנושא אחר. פציעתו של מאור בוזגלו ממשיכה לייצר מראות מזעזעים. בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות, נצפה אוהד הפועל באר שבע מנופף בידיו בשקית כשהוא אומר: “את הברך שלך מאור בוזגלו נחזיר היום בשקית”. 

אביו של השחקן, יעקב בוזגלו, נותר מזועזע נוכח הסרטון שהופץ ואמר: “אין לי מילים”. גם במכבי חיפה נותרו המומים נוכח התמונות הגועליות. בחיפה אמרו: “איש שפל וחסר מוסר, לא יצליח להמעיט כהוא זה מתרומתו האדירה של מאור בוזגלו להפועל באר שבע”. מהפועל ב”ש נמסר: “הפועל תדיראן באר שבע מגנה בכל פה את  ההתנהגות הזו. מבחינתנו מדובר במעשה שלא יעשה. מקומה של התנהגות שכזו אינה איתנו”.

מאוחר יותר, האוהד המצולם בסרטון התנצל בחשבון הפייסבוק שלו: “חברים הגיע הזמן שאגיב לכל מה שקורה סביבי. אני ממש מתנצל על המקרה שהיה ביום שני, עשיתי טעות ואני מודע לה. אני חייב להגיד שאני מצטער, הכל היה ברוח שטות ברגע של אמוציות. מפה אני רוצה להגיד למאור סליחה ולכל מי שנפגע מהדבר, משפחת בוזגלו, אוהדי מכבי חיפה וכל אוהד או אדם שנפגע מהדבר, סליחה”.

אוהדי מכבי חיפה הודיעו בתגובה לאירועים האחרונים כי בדקה ה-11 בכל אחד מהמשחקים הקרובים והחל מהמשחק מול עכו מחר (שבת, 18:15), הם יערכו מפגן עידוד ותמיכה בקשר הפצוע. “אחרי ההתנהגות המביכה של אוהדי הפועל באר שבע, אנו נראה לכולם שאנושיות היא לפני הכל. בכל משחק מעתה בדקה ה-11 נעודד כולנו את מאור בוזגלו”, נכתב בהודעה שהופצה ברשתות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה