בעירוני קריית שמונה ידעו שמדובר במשחק שהוא מוקש, אך איש לא חשב שהקבוצה הצפונית באמת תפסיד אתמול (ראשון) 2:0 מול בית"ר תל אביב/בת ים מהליגה הלאומית ותודח כבר בסיבוב ח’ של גביע המדינה.

חניכיו של קובי רפואה הציגו משחק חלש נוסף, שלישי ברציפות מאז חזרה הקבוצה מהשהיית הפעילות בשל התפרצות נגיף הקורונה במועדון וזאת על אף שבמשחק הקודם ק”ש ניצחה 1:2 את מ.ס אשדוד שהייתה עדיפה. בחדר ההלבשה שרר הלם מוחלט והשחקנים התקשו לעכל את ההדחה וסיום דרכה של הקבוצה בגביע.

שחקני עירוני קריית שמונה מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני עירוני קריית שמונה מאוכזבים (חגי מיכאלי)

"אם המצטיין שלנו היה דזיוגאס ברטקוס זה אומר הכל. אנחנו נראים רע", אמרו בקבוצה הצפונית לאחר ההדחה וההפסד 2:0: "לא הגענו למצבים אמיתיים מלבד המצב של עבדאללה חליחאל, מנגד ברטקוס השאיר אותנו במשחק פעם אחר פעם. עם יכולת כזו לא נהיה בפלייאוף העליון".

הקבוצה יצאה למחנה אימונים במרכז הארץ ובמועדון מקווים כי הצוות יצליח להותיר טביעת אצבע ולאושש את השחקנים לקראת משחק ההשלמה מהמחזור ה-20 מול בני יהודה ביום רביעי הקרוב, שכן לרשותו של רפואה עומד סגל מלא וכלל השחקנים שבו לאחר שהחלימו מקורונה. "אין תירוצים, יש פה סגל טוב שאמור להשיג הרבה יותר. מה שהיה שייך להיסטוריה, אך יחד עם זאת, אם לא נהיה בפלייאוף העליון זו תהיה אכזבה גדולה", אמרו במועדון.

זהבי ודסה בישלו ב-1:3 של איינדהובן

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל