קריית שמונה רשמה אמש (שבת) ניצחון שני ברציפות ולאחר שכבר הייתה במקום האחרון נראה כעת כי היא מתחילה לברוח מהתחתית הבוערת ויוצאת לדרך חדשה. חניכיו של קובי רפואה הציגו במחצית הראשונה יכולת יוצאת מן הכלל, הטובה ביותר שלהם העונה ואף הובילו 0:2, אך שבמחצית השנייה נחלשו הצפוניים ובמשך דקות ארוכות הניצחון היה בספק.

מאמן הקבוצה קובי רפואה פרגן לחניכיו בסיום אך ביקש להישאר עם הרגליים על הקרקע ולהמשיך להשתפר. המאמן התייחס לסוגיית הבעלים שלא מגיע למשחקי הקבוצה ואמר: "אני מאמין שבקרוב איזי שרצקי יחזור, אני מתחייב שבקרוב מאוד איזי יגיע".

נמשיך לראות שיפור בק"ש

רגע לפני שריקת הסיום בני יהודה כמעט והשוותה, אך אורי דהן הצעיר שבחודש האחרון מקבל קרדיט זינק עם הראש לעבר הכדור והציל מקו השער - בדיוק כמו בשבוע שעבר מול נס ציונה, "אורי מוכיח משבוע לשבוע שיש על מי לסמוך, הוא מביא לכל משחק 100% לחימה ונשמה ומגיע לו שאפו על כך", אמרו בקרייה. שחקן נוסף שקיבל מחמאות אמש היה ג'יימס אדניי שלאחר תקופה ארוכה סוף סוף הציג יכולת טובה. גם קליאן שרידאן, מוחמד שכר ועומר לקאו זכו לפרגון.

השבוע מקווים בקריית שמונה להשלים את עסקת צירופו של  מאליק פוסטר בן ה-23 שנחת בישראל בסוף השבוע, הקיצוני הגמייקני יעבור בדיקות רפואיות ובמידה והכל יהיה כשורה יחתום עד תום העונה ויהיה הרכש הראשון לחלון העברות של ינואר.

אורי דהן (ניסן עייש)אורי דהן (ניסן עייש)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל