למרות שהציגה יכולת לא מרשימה, שביעות רצון נרשמה בהפועל רעננה לאחר ה-0:0 של הקבוצה אמש (ראשון) במחזור הפתיחה בליגת העל לעונת 2018/19 מול בני סכנין.

במועדון ציינו לטובה בעיקר את חוליית ההגנה שרשמה משחק שלישי ברציפות ללא ספיגה לאחר ה-0:1 על מכבי פתח תקווה ו-0:1 נוסף על עירוני קריית שמונה, שני המשחקים במסגרת גביע הטוטו, כאשר מי שקיבלו את רוב המחמאות הם צמד הבלמים, בן והבה ועידו לוי וכמו כן, גם השוער הצעיר אסף צור.

עם זאת, ברעננה מבינים כי יהיו חייבים לשדרג את היכולת של החלק הקדמי ולעבוד יותר קשה על מנת להגיע ליותר מצבים ולהיות יותר חדים ומדויקים בפעולות ההתקפיות על מנת לסכן יותר את שערן של היריבות בהמשך, כאשר במועדון בוחנים את האפשרות לצרף שחקן התקפה נוסף שייצטרף ליואב תומר, אריאל תיירי נגואקם וקייס גאנם.

קורצקי: לא הגיע לנו יותר מנקודה

בלם הקבוצה בן והבה סיפר ל-ONE בסיום: ״מבחינה הגנתית יש תחושות טובות, זה משחק שלישי ברציפות ללא ספיגה וזה חלק מה-DNA של הפועל רעננה ומבחינה התקפית אני מאמין שדברים יתחברו לאט לאט. יש לנו את יואב, אריאל וקייס שהם שחקנים מצוינים ועם עוד קצת ביטחון הדברים יסתדרו, אני מאמין שמנחם ימצא את הנוסחה כדי שההתקפה שלנו תבקיע יותר שערים״.

המטרות לעונה: ״אין לנו מטרות רחוקות מדי, לא מסתכלים רחוק מדי והמטרה היא קודם כל לצבור נקודות כבר מההתחלה וזה מה שחשוב, אם מסתכלים בעונה שעברה בקושי השגנו נקודות בסיבוב הראשון ועד שמנחם הגיע בנובמבר היינו עם הרבה נקודות, אז חשוב לנו הפעם לעשות התחלה קצת יותר טובה ולצבור נקודות והמטרות עוד יגיעו בהמשך״.

מנחם קורצקי (אחמד מוררה)מנחם קורצקי (אחמד מוררה)

עזיבתו של מוחמד עלי קמארה: ״אנחנו משחקים עם אותה רביעיית ההגנה ששיחקנו בסוף העונה שעברה וספגנו הכי מעט שערים בפלייאוף התחתון, כך שאני לא יודע אם נפגענו ואני חושב שלי, לעידו לוי, עדי נמני ועמנואל אמבולה יש שילוב מצוין ואנחנו רצים כבר כמה שנים ביחד. קמארה היה שחקן מוכשר מאוד, אבל הגיל הצעיר שלו גם עלה לנו בהרבה משחקים ביוקר ואת זה פחות זוכרים, למרות שאני מאמין שהוא כישרון שיכול להצליח ברמות הגבוהות ביותר״.

מצב הסגל: ״עשינו עונה פחות טובה בעונה שעברה ולמרות שסיימנו אותה מצוין יש איזה טראומה מהעונה שעברה ובאמת שהדבר החשוב ביותר הוא להתרחק מהתחתית. אני באמת חושב שיש לנו קבוצה טובה ולא יודע אם מנסים להתחזק וכמו בכל עונה יהיו תקופות טובות יותר ופחות, נקווה שיהיו יותר תקופות טובות העונה״.

העבודה תחת מנחם קורצקי: ״התחלנו את העונה שעברה עם סגל מאוד צעיר ועם צוות אימון צעיר ואני חושב שדודו אברהם היה אדם ומאמן טוב מאוד, אבל כשמנחם הגיע הוא הביא איתו כמה שחקנים טובים, תרם מהנסיון שלו וייצב אותנו ואנחנו שמחים שיש לנו עכשיו את מנחם, אנחנו מאוד אוהבים ומעריכים אותו״.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה