אחרי שגברה 1:2 על הפועל תל אביב והבטיחה את מקומה בליגת העל גם בעונה הבאה, הפועל רעננה כבר מתחילה לחשוב על העונה הבאה, כאשר בעקבות הצלחתם של שחקני הרכש מהליגה הלאומית והשחקנים הצעירים שעלו ממחלקת הנוער, במועדון צפויים להקטין את תקציב השחקנים ולהסתמך על השחקנים הישראלים.

לאחר ששחררו עוד באמצע העונה את מרטין אלאניס, הקפיאו את נמניה ניקוליץ׳ ומכרו את עמנואל אמבולה לבני סכנין, במועדון לא צפויים להמשיך את ההתקשרות עם אריאל תיירי נגואקם הקמרוני ומרטין זמאן הצ׳כי, בוחנים את המשך דרכו של הבלם הצרפתי טדי מזגה שמתנדנד ולמעשה, שני הזרים היחידים אותם ינסו במועדון להשאיר הם מירקו אורמוש ויוג׳ין אנסה, אם כי במועדון מבינים שלא יהיה קל לשמור על האחרון.

עידן עופר וקבוצתו חוגגים עליית ליגה

בתוך כך, במועדון מעוניינים לממש את האופציות בחוזיהם של עדי נמני, עידו לוי ואביחי ידין, כאשר חשוב לציין, כי לא ברור אם יצליחו לשמור על הבלם בן והבה, אשר מסיים את חוזהו בתום העונה. בנוסף, במועדון מכינים הצעה לחוזה חדש למאמן מנחם קורצקי, כאשר שני הצדדים מביעים נכונות להמשך ההתקשרות.

במקביל, עד לפתיחתו של אצטדיון בלומפילד וחזרתן של מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ובני יהודה לאצטדיון, במועדון צפויים להמשיך ולארח את משחקי הבית של הקבוצה באצטדיון רמת גן. עם זאת, לאחר פתיחתו של אצטדיון בלומפילד, רעננה צפויה לחזור לאצטדיון בנתניה. אגב, ראש עיריית רעננה חיים ברוידא מעוניין להקים אצטדיון חדש בעיר ובוחן את האפשרויות בנושא.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה