המחזור ה-18 של ליגת הבורסה לניירות ערך ננעל הערב (שני), עם משחק מסקרן במיוחד באצטדיון טוטו טרנר, כשהפועל באר שבע אירחה את מכבי תל אביב. אחרי סערת יוסי אבוקסיס, אליניב ברדה עמד על הקווים וראה את קבוצתו מפסידה 1:0 לסגנית המוליכה.

ברדה סיפר לאחר ההתמודדות: “היה לנו חצי ראשון טוב מאוד, לחצנו אותם גבוה והוצאנו אותם מהשלווה שלהם. זה גרם לנו לספוג את השער, אמרתי שאולי נשלם מחיר על זה. אני רוצה שנייצר מצבים וזה ישתלם לנו. חצי שני מכבי ת”א עשו לנו מה שעשינו בחצי הראשון. היה לנו יותר קל להזיז את הכדור, מי שהבקיע את השער בסוף ניצח”.

תגובות הפועל ב"ש לאחר ההפסד למכבי ת"א

איך ההרגשה על הקווים: “הריח של הדשא תמיד נותן הרגשה טובה, מרגיש הכי נוח. אני חייב להגיד ליוסי תודה רבה על התקופה היפה ועל ההישגים שהשגנו איתו. אני אעשה את המקסימום שאני יכול מהעמדה הזו כרגע ואחרי זה נראה מה אנחנו עושים. כרגע לא הייתי רוצה לאמן את הקבוצה, אני עוד צריך ללמוד הרבה בכדורגל”.

על היריקה של ז’וסוואה: “אני לא רואה את מה שאתם רואים”. הדיבורים עם אלונה לפני: “היא נתנה לי שקט ואת הכלים להתכונן. חבל, אני לא אוהב לצאת עם מחמאות, אני מעדיף לצאת עם נקודות. בעתיד זה יוביל נקודות. ההתפטרות של יוסי הייתה הפתעה, זה יתבשל כנראה אצל יוסי. דיברתי איתו והקבלת החלטות היא שלו, אני למדתי ממנו הרבה”.

גל לייבוביץ' עם ז'וסוואה (רדאד ג'בארה)גל לייבוביץ' עם ז'וסוואה (רדאד ג'בארה)

לאן הולכת העונה של הפועל ב”ש: “נשארו אותו דבר, להשיג את המקום בפלייאוף העליון ואחר כך להשיג מקום באירופה שמבחינתנו זה מסורת. נרצה שזה יימשך. המועדון הזה חזק, יש קבוצה טובה ושחקנים טובים והיום במיוחד בחצי הראשון ראו את זה”.