אחרי ה-0:0 המרשים מול מכבי חיפה במחזור הפתיחה, הפועל חדרה תחזור מהפגרה הערב (ראשון, 20:15) במשחק חוץ קשה באצטדיון טוטו טרנר מול הפועל באר שבע. במועדון הצפוני יקוו להפתיע גם את הקבוצה של רוני לוי, אך שם פעם נוספת מביעים תסכול מהחוסרים.

אל מקסים פלקושצ׳נקו ועומר פדידה הפצועים הצטרף גם הקפטן מנשה זלקה, שנדבק בקורונה ולא יהיה יחד עם חבריו בטרנר. ״יש חוסר מזל מתחילת העונה עם הפציעות, עדיין לא שיחקנו עם כל הכלים שעומדים לרשותנו ביחד וזה מצב לא נעים, אבל בטוח שאלו שישחקו יעשו את העבודה״, אמרו במועדון.

מנשה זלקה (חגי מיכאלי)מנשה זלקה (חגי מיכאלי)

מי שיחליף את זלקה הוא גלעד אברמוב, בעוד בהגנה מנחם קורצקי עתיד להמשיך עם מערך שלושת הבלמים אותו תירגל גם באימון המסכם. עומר דנינו, ג׳ונתן סיסה ועידו לוי ישחקו שוב יחדיו מאחור, בעוד בחוד מי שצפוי לפתוח הוא שובל גוזלן. מוחמד גדיר שלא כשיר במאת האחוזים בשל מתיחה צפוי לנוח למרות שלקח חלק באימון וגוזלן יתפוס את מקומו.

קורצקי אמר לקראת המשחק: ״מבחינתנו עשינו הכנה טובה, עבדנו טוב לקראת באר שבע, נשחק מול קבוצה שהשתפרה והתקדמה השנה. הגיעו שם שחקנים חדשים והאתגר שלנו הוא לא פשוט, במיוחד כשאנחנו לא בהרכב מלא, אבל אנחנו סומכים על מי שישחק ויודעים שהם יעשו את העבודה ונבוא הכי מוכנים שאפשר״.

מנחם קורצקי (חגי מיכאלי)מנחם קורצקי (חגי מיכאלי)

מצב הסגל: ״למען האמת לא חשבתי שזה יהיה ההרכב שלי במחזור השני, אבל יש פה שחקנים מספיק טובים שיעשו את העבודה. אנחנו רואים את היכולת שלהם ונלך איתם למלחמה עד הסוף. את חדרה כבר מזמן לוקחים ברצינות, יודעים שיש פה קבוצה חזקה, אנחנו רוצים המשכיות, ליצור ביטחון ומומנטום ורוצים לחזור עם נקודות מבאר שבע. צריכים לבוא פיזיים, טקטיים כמו שצריך, לשלוט בכדור ולעשות התקפות מעבר טובות״.

הרכב משוער הפועל חדרה: רובי לבקוביץ׳, דיא לבאבידי, עומר דנינו, ג׳ונתן סיסה, עידו לוי, איבליו מרקוב, תמיר גלזר, גלעד אברמוב, מוחמד אוסמן, גוסטבו מרמנטיני ושובל גוזלן.

שון וייסמן מבריק באימון