בית״ר ירושלים החתימה היום (שני) את המגן השמאלי אורן ביטון בקבוצה. השחקן בן ה-26 שמגיע מהפועל באר שבע, הגיע הבוקר לבית וגן וסגר את פרטיו האחרונים והוא ההחתמה השנייה של בית״ר בקיץ הזה אחרי האסלביינק.

ביטון אמור לשמש כמגן השמאלי הראשון בקבוצה של רוני לוי במקום מקס גרצ’קין, שצפוי לעזוב ולעבור בהשאלה לעונה אחת לזוריה לוגאנסק האוקראינית. ב”ש מאבדת את ביטון יום אחרי שאיבדה את בן ביטון למכבי ת”א.

המנהל המקצועי, יוסי בניון אמר: ״אנחנו שמחים מאוד שאורן מצטרף אלינו ומאחל לו בהצלחה. אני בטוח שהוא יעזור לנו ויתרום לנו בהשגת המטרות שלנו העונה״.

אורן ביטון בפעולה (מרטין גוטדאמק)אורן ביטון בפעולה (מרטין גוטדאמק)

אורן ביטון עצמו אמר לאחר החתימה: ״הגעתי למועדון פאר בכדורגל הישראלי ואני שמח להיות חלק ממנו. אני רוצה להודות להנהלת המועדון, לצוות המקצועי ולסוכן שלי גלעד קצב, ומקווה שבקרוב גם נוכל לשחק מול הקהל המדהים הזה ביציעים. עכשיו הגיע הזמן לעבוד קשה ולהוכיח את עצמי על המגרש״.

בנושא אחר, היום חלק מהשחקנים יצטלמו עם מדי הקבוצה החדשים לעונה הבאה. לבית”ר יהיו ארבע תלבושות: התלבושת הראשונה תהיה תלבושת קוביות צהובות-שחורות ובונף יהיו לקבוצה שלוש תלבושות - אחת תכלת, אחת לבנה ואחת שחורה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה