הזר החדש של בית״ר ירושלים, קאמסו מארה, צפוי מחר (שני) לצאת מבידוד ולאחר מכן להצטרף לאימוני בית״ר ירושלים בכפוף לתוצאה שלילית של בדיקת קורונה. המאמן ארווין קומאן בונה מאוד על הקשר שיעזור לקבוצה.

״מלבד האיכויות שלו, מדובר בשחקן של בעיטות חופשיות ופנדלים, אנחנו בונים עליו״, אמרו בצוות המקצועי. בבית״ר מספרים שקאמסו מארה היה השחקן הראשון שקומאן רצה לצרף לבית״ר ירושלים. 

לצד זה, מקווים שגם אריאל זרגרי ייכנס לעניינים לאחר שבמשחק האחרון מול קריית שמונה כבר עלה לשחק בדקות הסיום. זרגרי, ביחד עם מארה, אמורים להחזיק את הקישור של בית״ר ירושלים בעונה הנוכחית. 

ומה עם מכת הפציעות של בית״ר? בבית וגן מודאגים נוכח הפציעות שפוקדות את שחקני ההגנה ובעיקר את הבלמים. דגני עדיין לא חזר להתאמן וכמובן שלא ישחק מול הפועל תל אביב, מחיאס נפצע במשחק נבחרת ונצואלה ויצטרך לעבור ניתוח במרפק שלאחריו ייעדר כשלושה חודשים, עמית כהן המגן הימני עדיין מחלים מפציעה במיניסקוס.

לגבי ג’וסואה מחיאס, הבלם עבר ניתוח בוונצואלה לאיחוי השבר במרפק ממנו הוא סובל. השחקן, אשר נפצע במשחק נבחרתו נגד ברזיל, עבר צילום באזור הפגיעה ובדיקות של רופא הנבחרת, אשר העביר את הדיווחים למנהל הקבוצה, אלירן דנין, ולרופא הקבוצה, ד"ר אורי פרנקל. מן הממצאים ניתן היה לראות כי השבר נמצא בשני איזורים של היד, דבר שיגרום לשחקן להיעדר בתקופה הקרובה מהמגרשים.

ג'וסואה מחיאס (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)ג'וסואה מחיאס (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

לירן רוטמן החל בריצות בליווי הצוות הרפואי ודיווח על הטבה במצבו, עמית כהן חזר לריצות והתאמן עם כדור ביחד עם הקבוצה, כשהוא משחק כג'וקר (בעיקר משחרר מסירות, ללא מגע), וגם כן נמצא בקצב החלמה על פי לוחות הזמנים. אופרי בוארון הוקפץ לאימון הבוגרים עקב יציאתו של איתמר ניצן לסגל הנבחרת.

״במשחקים הקרובים קריאף וחוג׳ה ישחקו כבלמים, אנחנו מתחילת העונה מתעסקים כל הזמן עם פציעות של שחקנים, זה לא נגמר״, אמרו בתסכול בבית״ר אחרי שנודע על הצורך של מחיאס בניתוח.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל