דן איינבינדר אמנם נרשם למשחק החוץ של בית״ר ירושלים מול טאוטה האלבנית ביום חמישי בסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית, אך במועדון הירושלמי עדיין מתלבטים האם לצרף אותו לטיסה למשחק.   

הסאגה מול איינבינדר הגיעה לשלב בו במועדון מדברים בגלוי על כך שהם רוצים לגרום לקשר לעזוב את הקבוצה, זאת אחרי שגם אמש (שבת) הוא לא נכלל בסגל למשחק על המקום השלישי בגביע הטוטו, מול מכבי נתניה. 

מהמשחק ביום חמישי ייעדר חנן ממן המורחק וגם תמיר עדי בספק בשל פציעה, ולכן היה נדמה שאיינבינדר יהיה חייב לטוס עם הקבוצה כדי לחפות על סגל חסר, אך נכון להיום בקבוצה עדיין לא קיבלו החלטה סופית בנושא. כך או כך, ביום שני שחקני בית”ר יעברו בדיקות קורונה על פי נהלי אופ״א וביום שלישי אחר הצהריים תמריא הקבוצה לאלבניה.

רוני לוי ושי קונסטנטין מתכוננים לנתניה

בבית”ר היו שבעי רצון בעיקר מהמחצית השנייה במשחק אתמול מול מכבי נתניה. בצוות המקצועי מרוצים מכך שהקבוצה לא ספגה ארבעה משחקים ברצף ומייחסים זאת לחיזוק בהגנה עם אוראל דגני ואורן ביטון. בנוסף לכך, ישנה שביעות רצון מהיכולת שמפגין הרכש החדש גלאופילו האסלביינק. 

יוסי בניון עושה מאמצים להחתים קשר אחורי זר בהקדם האפשרי. בקבוצה הולכים על קשר אחורי זר מתוך הבנה כי בכל מקרה אנטואן קונטה או ליוואי גארסיה, ואולי אף שניהם, יימכרו בקרוב.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל